Chcete využívať elektrickú energiu vyrobenú zo solárnych panelov na maximum?

Chcete využívať elektrickú energiu vyrobenú zo solárnych panelov na maximum? Vyskúšajte virtuálnu batériu!

by spravca

Elektrická energia je dnes základom pre veľa činností, bez ktorých si bežný život nevie takmer nikto predstaviť. Výroba elektriny je dnes aj celkom šetrná, napríklad vďaka prírodným zdrojom, z ktorých sa elektrina získava. Ako však ušetriť za elektrinu ešte viac?

Ak patríte k ľuďom, ktorí šetria planétu a používate solárne panely, určite by ste teraz mali zbystriť zrak. Solárne panely dokážu síce vyrábať elektrickú energiu veľmi rýchlo, no len počas dňa a počas večera, noci a rána vyrábajú výrazne menej. Tento problém sa však dá vyriešiť najmä vďaka virtuálnej batérii.

Čo je to virtuálna batéria a ako ju využiť?

Najviac elektriny väčšina domácností spotrebuje najmä počas večera a rána, no práve vtedy vyrábajú solárne panely minimum elektrickej energie. Následne počas dňa solárne panely vyrábajú množstvo elektrickej energie, ktorú nedokážete využiť. Práve preto sa vynašiel spôsob, ktorý tento problém vyrieši. Ide o vynález s názvom virtuálna batéria. Práve do tejto virtuálnej batérie sa vám dokáže ukladať elektrická energia a tú viete následne použiť, keď ju budete potrebovať, napríklad večer, alebo za zníženého svetla.

Batérie sú väčšinou označované ako Green Vbattery a na výber máte z niekoľkých variantov, pričom najmenšiu batériu máte zadarmo, čo sa vám určite oplatí. Takýmto spôsobom budete vedieť využívať naplno vaše solárne panely a aj vyrobenú elektrickú energiu a nebudete musieť o ňu zbytočne prichádzať. Táto zmena sa samozrejme odzrkadlí aj na účtoch za elektrinu a musíme vám povedať, že táto zmena vás určite poteší. Samozrejme, všetky informácie o virtuálnej batérii a jej využívaní dostanete od skúsených ľudí, ktorí vám budú ochotný všetko vysvetliť.

Neváhajte a začnite používať virtuálnu batériu aj vy!

You may also like