Chcete využívať elektrickú energiu vyrobenú zo solárnych panelov na maximum?

Chcete využívať elektrickú energiu vyrobenú zo solárnych panelov na maximum? Vyskúšajte virtuálnu batériu!

by spravca
0 comment

Elektrická energia je dnes základom pre veľa činností, bez ktorých si bežný život nevie takmer nikto predstaviť. Výroba elektriny je dnes aj celkom šetrná, napríklad vďaka prírodným zdrojom, z ktorých sa elektrina získava. Ako však ušetriť za elektrinu ešte viac?

Ak patríte k ľuďom, ktorí šetria planétu a používate solárne panely, určite by ste teraz mali zbystriť zrak. Solárne panely dokážu síce vyrábať elektrickú energiu veľmi rýchlo, no len počas dňa a počas večera, noci a rána vyrábajú výrazne menej. Tento problém sa však dá vyriešiť najmä vďaka virtuálnej batérii.

Čo je to virtuálna batéria a ako ju využiť?

Najviac elektriny väčšina domácností spotrebuje najmä počas večera a rána, no práve vtedy vyrábajú solárne panely minimum elektrickej energie. Následne počas dňa solárne panely vyrábajú množstvo elektrickej energie, ktorú nedokážete využiť. Práve preto sa vynašiel spôsob, ktorý tento problém vyrieši. Ide o vynález s názvom virtuálna batéria. Práve do tejto virtuálnej batérie sa vám dokáže ukladať elektrická energia a tú viete následne použiť, keď ju budete potrebovať, napríklad večer, alebo za zníženého svetla.

Batérie sú väčšinou označované ako Green Vbattery a na výber máte z niekoľkých variantov, pričom najmenšiu batériu máte zadarmo, čo sa vám určite oplatí. Takýmto spôsobom budete vedieť využívať naplno vaše solárne panely a aj vyrobenú elektrickú energiu a nebudete musieť o ňu zbytočne prichádzať. Táto zmena sa samozrejme odzrkadlí aj na účtoch za elektrinu a musíme vám povedať, že táto zmena vás určite poteší. Samozrejme, všetky informácie o virtuálnej batérii a jej využívaní dostanete od skúsených ľudí, ktorí vám budú ochotný všetko vysvetliť.

Neváhajte a začnite používať virtuálnu batériu aj vy!

You may also like