Chcete zorganizovať firemnú akciu? Skúste tentokrát Štiavnické vrchy

by spravca
0 comment

Akonáhle chce zamestnávateľ utužovať vzťahy so svojimi zamestnancami, vždy volí pekné miesto na firemnú akciu. Samozrejme, nielen Tatry ponúkajú prekrásne hotely s krásnymi výhľadmi. Napríklad Štiavnické vrchy, ktoré sa nachádzajú neďaleko Banskej Štiavnice poskytnú pekné ubytovanie, vynikajúce možnosti dovolenky, ale aj priestory na firemné akcie.

salamandra

Najznámejší kongres hotel Salamandra v Štiavnických vrchoch je pre vás to pravé orechové. Splní všetky vaše požiadavky, umožní vám realizovať rôzne voľnočasové aktivity a to najzákladnejšie – poskytne vám prekrásne výhľady na okolitú prírodu.

screen-salamandraČo všetko vám dokáže poskytnúť? Klientom poskytne dve konferenčné sály, jednu rokovaciu miestnosť a ďalšie priestory, do ktorých sa dokáže zmestiť až neuveriteľných 130 ľudí. K dispozícii budete mať samozrejme aj audiovizuálnu techniku s premietaním na plátno, wi-fi pripojenie zadarmo a samozrejme aj klimatizáciu, ktorá je na takéto udalosti viac než potrebná. Okrem toho budete mať k dispozícii ubytovanie, večerný program na želanie a najlepšie gastronomické služby.

Zažite nezabudnuteľný kongres v Štiavnických vrchov. Ak máte záujem, nečakajte na rezerváciu termínu. Záujem o firemné akcie, kongresy ale aj klasické rodinné pobyty je v tomto hotelovom komplexe veľký.

Salamandra hotel nájdete neďaleko obce Hodruša – Hámre. Je tam prístupová cesta a strážené parkovisko, takže sa nemusíte obávať, že zablúdite. Vychutnajte si chvíle so svojimi kolegami ďaleko od povinností a zlepšite vzťahy medzi sebou. Firemné akcie sú tou najlepšou príležitosťou utužiť vzťahy na pracovisku.

You may also like