Chcete zorganizovať firemnú akciu? Skúste tentokrát Štiavnické vrchy

by spravca

Akonáhle chce zamestnávateľ utužovať vzťahy so svojimi zamestnancami, vždy volí pekné miesto na firemnú akciu. Samozrejme, nielen Tatry ponúkajú prekrásne hotely s krásnymi výhľadmi. Napríklad Štiavnické vrchy, ktoré sa nachádzajú neďaleko Banskej Štiavnice poskytnú pekné ubytovanie, vynikajúce možnosti dovolenky, ale aj priestory na firemné akcie.

salamandra

Najznámejší kongres hotel Salamandra v Štiavnických vrchoch je pre vás to pravé orechové. Splní všetky vaše požiadavky, umožní vám realizovať rôzne voľnočasové aktivity a to najzákladnejšie – poskytne vám prekrásne výhľady na okolitú prírodu.

screen-salamandraČo všetko vám dokáže poskytnúť? Klientom poskytne dve konferenčné sály, jednu rokovaciu miestnosť a ďalšie priestory, do ktorých sa dokáže zmestiť až neuveriteľných 130 ľudí. K dispozícii budete mať samozrejme aj audiovizuálnu techniku s premietaním na plátno, wi-fi pripojenie zadarmo a samozrejme aj klimatizáciu, ktorá je na takéto udalosti viac než potrebná. Okrem toho budete mať k dispozícii ubytovanie, večerný program na želanie a najlepšie gastronomické služby.

Zažite nezabudnuteľný kongres v Štiavnických vrchov. Ak máte záujem, nečakajte na rezerváciu termínu. Záujem o firemné akcie, kongresy ale aj klasické rodinné pobyty je v tomto hotelovom komplexe veľký.

Salamandra hotel nájdete neďaleko obce Hodruša – Hámre. Je tam prístupová cesta a strážené parkovisko, takže sa nemusíte obávať, že zablúdite. Vychutnajte si chvíle so svojimi kolegami ďaleko od povinností a zlepšite vzťahy medzi sebou. Firemné akcie sú tou najlepšou príležitosťou utužiť vzťahy na pracovisku.

You may also like