Nefunguje to medzi kolegami v práci? Zorganizujte nezabudnuteľný teambuilding!

by spravca

V každom type podnikania stojí človek na prvom mieste. Tvorí najdôležitejší kapitál a bez jeho prítomnosti vo firme by bol podnikateľský úspech nemysliteľný. Motivácia tímu a podpora tímovej práce, tzv. „teambuilding“, by mal patriť ku každému vzdelávaciemu programu spolupracovníkov. Úlohou teambuildingu je efektívne dosahovanie spoločných cieľov, prekonávanie neľahkých prekážok, posilňovanie sebavedomia a zaistenie psychickej pohody. Ide o prostriedok rozvoja a vzdelávania mimo pracoviska, ktorý sa aplikuje najmä v prípade vyššieho a stredného manažmentu. Teambuilding pre firmy je možné aplikovať pre akýkoľvek počet ľudí, väčšinou je to 8 až 12 osôb, pričom dĺžka konania je zhruba 2 až 3 dni, no všetko závisí od stanovených cieľov a v konečnom dôsledku aj časových možností pracovníkov.

Prekonávajte spoločné prekážky a dosahujte stanovené ciele

Ako už bolo spomenuté v úvode, teambuildingové aktivity sa uskutočňujú mimo pracoviska, a to predovšetkým v nezabudnuteľnom prostredí tatranskej prírody. Čo by ste povedali na také raňajky priamo na Lomnickom štíte? V kaviarni Dedo, ktorá sa nachádza až 2634 m n. m., vám priateľský personál pripraví chutné raňajky, ktoré sú dokonca najvyššie položené na Slovensku! Ak ste milovníkmi adrenalínu, chceli by ste si užiť zábavu a ohromné dobrodružstvo, novinka v Tatralandií – Hurricane Factory nielen posliní vás ako človeka, ale aj celý tím! Nechajte sa unášať v bezpečnom veternom tuneli a vyskúšajte voľný pád, ktorý vás nabije nekonečnou energiou! Ďalším skvelým typom, ktorý oceníte najmä počas teplejších dní, je nočný pochod Tatrami, kde spoločne s kolegami prekonáte nástrahy tatranskej prírody uprostred hlbokej noci. Je samozrejme len na vás, čomu dáte prednosť, no možností je v dnešnej dobe skutočne veľa, no nie? Spoznajte aj vy mnohé ďalšie aktivity v Tatrách a nechajte sa inšpirovať!

Kongresová sála pre rôzne typy spoločenských akcií

Chceli by ste zorganizovať firemné podujatie pre kolegov, svadbu snov, honosný bál alebo konferenciu? Grandhotel Praha disponuje obrovskou kongresovou sálou, ktorá má kapacitu až 250 miest, pričom poskytuje možnosť rozdelenia na 2 samostatné časti. Pravidelne sa práve v týchto priestoroch konajú rôzne mítingy a podujatia, ktoré sa nesú v duchu noblesy a prvotriednej elegancie. Prenájom konferenčnej miestnosti zahŕňa nielen nedávno zrekonštruované priestory ako také, ale aj moderné technické vybavenie, salóniky či nádhernú terasu. Na svoje si prídu i nároční klienti, ktorí si môžu dané podujatie, resp. míting spríjemniť nezabudnuteľným výhľadom na Tatranskú Lomnicu, výborným obedom vo francúzskej reštaurácií či dokonca relaxom v oddychovej zóne so soľnými lampami.

 

 

Obrázky: ghpraha.sk

 

You may also like