Ekologický Fotodarček – plátená taška s potlačou

by spravca

Pri našich každodenných činnostiach sa čoraz častejšie stretávame so starostlivosťou o životné prostredie. Jednou takou činnosťou je aj nakupovanie. Už aj Slovenská republika zakázala v obchodných reťazcoch rozdávanie plastových nákupných tašiek zadarmo. Ekológovia radia, aby ste si priniesli so sebou do obchodu svoje vlastné plátené tašky. Ak sa chcete starať o našu planétu originálne, môžete si nechať na plátenú tašku vytlačiť vlastnú fotografiu.

Aby to malo zmysel, používajte roky rovnakú tašku

Plátené tašky vydržia večnosť. Sú pevné a môžete sa na ne spoľahnúť aj pri ťažkých nákupoch. Stačí pár takých tašiek a môžete nakupovať dennodenne dlhé roky. To skutočne pomôže našej planéte. Ušetríte totiž množstvo igelitových tašiek a tým i plastového odpadu. Vykompenzujete tak aj odpad alebo splodiny, ktoré vznikajú pri výrobe plátenej tašky. Obyčajná alebo reklamná látková taška by vás mohla po chvíli omrzieť a celý význam šetrenia by stratil zmysel. Avšak plátená taška s vlastnou potlačou je niečo iné. Každý majiteľ k nej získa vzťah a nebude ju chcieť vyhodiť ani o niekoľko desiatok rokov, i keď už bude úplne zodraná. Na nákupy potom vyrážajú majitelia takýchto originálnych tašiek s väčším úsmevom a nie je výnimkou, že plátené tašky nahradia aj kabelky a batohy.

Ak teda chcete darovať nielen radosť, ale aj prispieť starostlivosťou o planétu, skúste si objednať potlač tašky. Nie je to príliš zložité. Stačí si vybrať fotografiu alebo fotografie, ktoré chcete na taške mať, vložiť ich do jednoduchého editora, tam ich upraviť podľa vlastného gusta a objednávku odoslať. Pokiaľ chcete maximalizovať hodnotu tohto darčeka, vyberte si tašku z ekologickej bavlny. Cena takejto tašky s potlačou je 160 Kč. Veľkosť tašky je 29 x 35 cm. Môžete si vybrať zo štyroch farieb – bielej, červenej, čiernej a modrej. V editore máte tiež na výber z rôznych motívov, do ktorých môžete svoje fotografie zasadiť. Potlač tašky je vždy na celú prednú stranu.

V každej takejto taške sú ukryté spomienky

Fotografie sa dajú použiť rôzne. Niekto volí fotografie z dovolenky, iný pripraví koláž z rodinných snímkov. Babičku poteší, keď na každý nákup so sebou ponesie svoje vnúčatá, kamarátku, keď bude môcť pyšne nosiť veselé spomienky zo spoločne strávených chvíľ. Obľúbené sú tiež fotografie domácich maznáčikov. Môžete tiež upustiť od klasických fotografií a nechať vytlačiť na tašku nejaký vtipný obrázok na mieru. Čo tak vytvoriť milovníkovi filmov a seriálov plátenú tašku s jeho obľúbenou hláškou? Niekto, kto berie starostlivosť o planétu ako svoje poslanie, ocení nejaký obrázok s ekologickou tematikou. A svojmu partnerovi či partnerke môžete vytvoriť zamilovanú tašku s nejakými vyznaniami alebo vtipmi, ktoré chápete len vy dvaja. Fantázii sa jednoducho u žiadneho fotodarčeka medze nekladú.

You may also like