Bidety poskytujú lepšiu osobnú hygienu a čistenie

Bidetová sprška je jednoducho tá najlepšia

by spravca

Bidety poskytujú lepšiu osobnú hygienu a čistenieBidety sú široko používané vo väčšine krajín po celom svete, u nás však nie sú v domácnostiach bežné. Bidety vás po použití toalety umyjú vodou. Možno ste ich už videli počas cestovania, najmä v Európe, keďže sú veľmi bežné alebo vo väčšine častí sveta, mimo Severnej Ameriky. Pravdepodobne ste tiež videli bidet, ak ste cestovali aj do Ázie – keďže sa niekedy označuje ako japonská toaleta alebo záchod.

Bidety poskytujú lepšiu osobnú hygienu a čistenie

Bidet alebo použitie prúdu vody na umývanie je jednoducho čistejšie, pohodlnejšie a hygienickejšie.

Potreba ísť na toaletu alebo na záchod je téma, ktorú mnohí považujú za tabu. Len málokto je ochotný zvážiť iné možnosti vzhľadom na citlivosť tejto témy. A to aj napriek tomu, že používanie bidetu ponúka oproti klasickému WC a používaniu toaletného papiera niekoľko výhod.

Dopad na životné prostredie je určite veľký, pretože bidety môžu znížiť spotrebu toaletného papiera o 75% alebo viac. Najzávažnejším dôvodom použitia bidetu je však to, že sú čistejšie, pohodlnejšie a hygienickejšie.

V Japonsku má bidety zhruba 60% domácností

Po použití wc vás suchý toaletný papier úplne nečistí a niektoré zvyšky zvyčajne zostanú na vašej pokožke. Bidet poskytuje vodu, ktorá odstraňuje všetky zvyšky pokožky a budete sa cítiť neuveriteľne čisto a osviežene namiesto toho, aby ste sa cítili nejakým spôsobom špinaví. V Japonsku má bidet zhruba 60% domácností a vo Venezuele a v ďalších častiach Južnej Ameriky možno nájsť bidety až v 90% domácností.

Každý model bidetu je iný a pri kúpe tohto typu zariadenia si môžete vybrať z mnohých funkcií. Ručné bidetové spršky SIGMA – Bidetky – Shattafsme na Slovensku ponúka pobočka anglického eshopu bidet-shower.co.uk, so sídlom v Londýne. Spoločnosť predáva výrobky ako bidetová sprška, bidetové sprchové hlavice, zmiešavače a ich sety.

Na Slovenskom a Českom trhu začala spoločnosť svoj predaj od januára 2010 a začiatkom roku 2012 sa rozhodla svoje výrobky ponúkať aj do ostatných štátov Európy a sveta.

Filozofiou spoločnosti Ručné bidetové spršky SIGMA – Bidetky – Shattafsme je predávať tovar, ktorý v sebe ukrýva spojenie kvality, moderného dizajnu a prijateľných cien. „Všetok tovar dovážame z našej materskej firmy v Anglicku a všetky komponenty máme vždy na sklade, takže klientom poskytujeme ich okamžité odosielanie, v pracovných dňoch ešte v deň prijatia objednávky.“

Bidetové sprchové hlavice, bidetová sprška a bidetlink zvýšia váš komfort pri osobnej hygiene. Zároveň vám pomôžu napustiť vedro, či umyť vášho domáceho maznáčika. Čo viac si ešte želať?

 

 

 

You may also like