Tantrická masáž pomôže kedykoľvek, či ste šťastní alebo smutní

by spravca

Od príchodu Tantrickej masáže do západnej kultúry v nej mnohí hľadajú útek z reality alebo náplaste na strasti každodenného života. To však nemusí byť jediné efektívne využitie tantrickej masáže. To že erotické masáže prinášajú pokoj, relax a nadhľad môže byť realita aj pre bežných ľudí, ktorí si chcú rozšíriť obzory, vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a rásť ako osobnosť.

Ako tantrická masáž rieši životné problémy?

Senzuálna a erotická masáž majú stovky rokov starú tradíciu vo východnej filozofíi a náboženstvách ako forma terapie, sebarealizácie a nachádzania hlbších a komplexnejších úrovní vlastného vedomia, pôžitkov a túžob. Spočíva v systematickej masáži kľúčových tlakových a erotogénnych zón po celom tele a nabudzovaní vzrušenia bez priamej sexuálnej stimulácie.

Efekty ktoré má na ľudské telo sú kombináciou yogy, tai chi alebo iných dychových cvičení avšak za sprostredkovania profesionálneho maséra. V posledných rokoch majú erotické masáže veľkú popularitu v odvetví riešenia rôznych psychických problémov ako sú problémy so sebavedomím a realizáciou vlastnej sexuality ale aj sezónnymi depresiami, úzkostnými poruchami a mnohými inými. Vďaka diskrétnosti, intimite a neutrálnemu no zároveň bezpečnému prostrediu ponúka jednoznačný liek na mnohé duševné a fyzické ťažkosti. To však neznamená, že je určená len pre ľudí, ktorých trápia tieto problémy.

Prečo je tantrická masáž pre každého?

Mnohí špičkoví psychoterapeuti sa zhodujú, že svojho psychológa by mal mať každý. Áno, je pravdou, že mnohí medzi nami trpia rôznymi neduhmi duše, ktoré nám nedovolia žiť svoj život plnohodnotne. No aj bežní smrteľníci občas potrebujú zo svojich pliec zhodiť ťažkosti každodenného bytia alebo sa len nezáväzne porozprávať s niekým, kto má diplom z fungovania našej duše.

Rovnako to platí aj pri erotických masážach, nemusíte trpieť problémami s intimitou a plnohodnotným sexuálnym životom na to, aby ste sa rozhodli salón navštíviť. Život je skladačka nových zážitkov a na konci tejto krásnej, krátkej a strastiplnej cesty si každý z nás chce povedať, že žil.

Zoskok padákom, 6 chodové menu od svetového šéfkuchára alebo tantrická masáž, sú práve tie kúsky mozaiky, na ktoré budete v dobrom spomínať a dajú vám pocit, že ste svoj drahocenný dar akým je život nepremhrali nahánaním sa za materiálnym bohatstvom. Stačí navštíviť Tantra Diamond Bratislava a presvedčiť sa na vlastnej koži. Skúsené tantra masérky vám ponúknu profesionálny, diskrétny individuálny zážitok v rôznych formách. Či už osamote, v páre alebo pri technicky náročnejších masážach. Rozhodne odídete oddýchnutí, zrelaxovaní a dobrá nálada vám len bude žiariť z tváre.

You may also like