Plastový kontajner dnes dokáže nahradiť aj tie kovové

by spravca

Prepracované kvalitné veľkoobjemové kontajnery Schoeller Allibert ponúkajú veľký objem, vysokú nosnosť, nízku hmotnosť a celú škálu ďalších skvelých vlastností. Majú radu výhod oproti bežným kovovým gitterboxom.

Plastové kontajnery Schoeller Allibert

Firma Schoeller Allibert vyvinula plastové kontajnery s unikátnymi vlastnosťami, ktorými dokážu hravo konkurovať kovovým. Vďaka vysokej statickej nosnosti až 750 kg sú použiteľné v mnohých sférach priemyslu. Najpredávanejšími sú predovšetkým kontajnery Magnum Optimum, Maxilog a Maximus.

Plastové kontajnery Schoeller Allibert sa vyrábajú z polyetylénu a polypropylénu, ktoré majú výborné mechanické vlastnosti, ponúkajú tvarovú stálosť, odolávajú zmene teploty a taktiež chemickým látkam. Firmy sa nemusia prispôsobovať kontajnerom, ale naopak, Schoeller Allibert vyvíja kontajnery tak, aby vyhovovali potrebám firiem a šetrili ich náklade vo všetkých častiach procesov – od výroby, cez prepravu, až po predaj.

Kontajnery sa prispôsobujú taktiež prepravovanému tovaru. Je možné do nich inštalovať tzv. inzerty. Sú to špeciálne vložky, ktoré zabraňujú výrobkom v kontajneru, aby sa navzájom dotýkali, a tým sa mohli poškodiť.

V sortimente sú pevné, ale aj skladacie kontajnery. Majú skvele prispôsobené prvky pre manipuláciu pomocou techniky, ale nechýbajú im ani prepracované identifikačné prvky. Vnútorný aj vonkajší povrch je prispôsobený tomu, aby sa jednoducho udržoval, umýval a aby boli kontajnery opakovane použiteľné. Po skončení životnosti sú plastové kontajnery Schoeller Allibert plne recyklovateľné.

Kontajnery Magnum Optimum

Plastový kontajner Magnum Optimum je hitom v sortimente Schoeller Allibert. Ide o skladacie stohovacie kontajnery ktoré optimalizujú náklady predovšetkým v rámci logistických procesov. Aj ako skladacie ponúkajú nosnosť až 750 kg. Najčastejšie sú využívané v automobilovom priemysle, to však rozhodne nie je jediná oblasť použitia, pre ktorú sa hodia.

You may also like