Viete, že čistá pleť vydrží dlhšie mladou? Pomôžte si čistiacou kefkou Foreo Luna 3

by spravca

Mnohé z nás v strachu pred vráskami začíname používať kozmetiku pre zrelú pleť už v mladšom veku. To nám však skôr škodí než pomáha. Na druhú stranu málo dbáme o skutočne dokonalo vyčistenú pleť. A práve vďaka čistote si dokáže naša pleť udržať mladistvý vzhľad nadpriemerne dlho. Vyskúšajte modernú technológiu domáceho čistenia pleti a súčasne jej omladenia sonickým prístrojom Foreo Luna.

Čistite si pleť moderne

Silikónová čistiaca kefka na tvár Foreo Luna je tzv. dermaroller. Ide o mechanické zariadenie na peeling, a súčasne na vyhladenie pleti. Prístroj Foreo Luna 3 v porovnaní s predchádzajúcimi verziami ponúka väčšiu čistiacu plochu a mäkšie dlhšie štetinky. Vďaka tomu je čistenie ešte efektívnejšie. Foreo síce poskytuje mechanické čistenie, ale za pomoci akumulátorového pohonu. Vďaka tomu má kefka vlastnú inteligenciu a ponúka hneď niekoľko masážnych a spevňovacích programov. Tento sonický dermaroller bol vyvinutý jednoznačne pre 21. storočie a máte ho možnosť synchronizovať dokonca so špeciálnou mobilnou aplikáciou Foreo For You.

Čistenie pleti má byť samozrejmosťou – vďaka Foreo sa stane rutinou, ktorá však nenudí

Urobte z dermarolleru Foreo Luna svojho každodenného spoločníka a vyčistite si spolu každý večer pleť. Behom jednej až dvoch minút zbaví vašu pleť nečistôt, odumretých buniek aj nadbytočného mazu, a to skutočne do hĺbky. Vďaka jemným štetinkám nepocítite nepríjemné popoťahovanie pleti, ako to bolo u predchádzajúcich verzií prístroja.

Omladenie pre všetky typy pleti

Pravidelným používaním prístroja Foreo Luna 3 pleť neustále posilňujete, podporujete jej pevnosť a redukujete vrásky. Súčasne sa zjednocuje tón pleti. Masážne procedúry prístroja dokážu ponúknuť program pre konkrétnu časť tváre. Bojíte sa, či bude aj pre vašu citlivú pleť prístroj Foreo Luna 3 vhodným? Aj na to výrobca myslel a prístroj sa predáva hneď v troch verziách: pre normálnu, citlivú a zmiešanú pleť. Prístroje sa od seba líšia farbou.

Foreo Luna 3 má po nabití dlhú výdrž a je vodeodolný, takže sa dá používať vo vani aj pod sprchou. Jednoducho sa čistí aj obsluhuje.

You may also like