Tipy na vianočné darčeky

by spravca

Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ nechcete  zháňať darčeky na poslednú chvíľu mali by ste na vianočné darčeky myslieť už teraz. Samozrejme Vianoce nie sú len o darčekoch, ale väčšina z nás chce svojim blízkym urobiť radosť aspoň maličkosťou. Ak už neviete, čím by ste na Štedrý večer potešili rodičov, súrodencov, manželku či priateľa, dáme vám zopár tipov.

Trocha exotiky nezaškodí

Nie každý miluje mráz, sánkovačku a biele Vianoce. Áno, je pekné, keď celá rodina stretne pri jednom stole a strávi spolu príjemné chvíle. Lenže sú aj ľudia, ktorí sa oslavovanie vianočných sviatkov nepotrpia, alebo zimu jednoducho neznášajú. Skvelým darčekom pre takého človeka bude exotický zájazd. Nielenže sa zahreje niekde na pláži, ale zároveň bude mať skvelú dovolenku počas ktorej si oddýchne a nečerpá sily do ďalšieho roka.

Keď už sme pri tom, nebolo by krásne nájsť pod stromčekom exotický zájazd a osláviť Nový rok niekde pri mori? V zime sú navyše dovolenky pri mori lacnejšie ako počas sezóny, alebo sa dajú v predstihu zakúpiť letenky za výhodné ceny.

Darček môže byť aj zadarmo

Niekto očakáva pod stromčekom šperky, nový smartphone, spomínanú exotickú dovolenku alebo iný luxusný darček. Lenže najvzácnejšie a najdrahšie veci v skutočnosti nie sú veci.  Bez ohľadu na to, aká je vaša finančná situácia nemateriálne darčeky sa veľmi cenia. Niekedy je najkrajším darčekom to, ak necháte svoju ženu celý víkend leňošiť alebo sa venovať svojim záujmom a vy sa postaráte o domácnosť a deti.

Platí to samozrejme aj opačne. Jednoducho skúste aspoň na deň na seba prevziať povinnosti svojej polovičky a doprajte jej oddych. Oddychovať môžete aj spoločne. Viete, že váš partner po niečom dlho túži a doteraz nebol čas alebo príležitosť, aby ste túto túžbu splnili? Vianočné sviatky sú ideálne obdobie na plnenie želaní.

Malé darčeky pre radosť

Malý darček dokáže urobiť veľkú a to hlavne vtedy, keď je naozaj osobný. Za taký darček sa dajú považovať aj fotky, pretože obvykle zachytávajú momenty, na ktoré len tak  nezabudnete. Pokiaľ sa vám zdá fotokniha alebo koláž z fotiek príliš obyčajná môžete vyskúšať niečo originálnejšie. Potlač predmetov je dnes úplne bežné služba a nie je problém nechať urobiť kľúčenku, magnetku alebo zrkadielko do kabelky s vlastnou fotkou. Takýto vianočný darček nie je finančne náročný a pritom dokáže skutočne potešiť. Už len fakt, že ste si dali námahu s výberom najkrajšej fotky vypovedá o tom, že vám na obdarovanom záleží. Vlastnú fotku alebo nápis môžete mať aj na vankúšiku, hrnčeku alebo tričku. Populárne a na Vianoce vhodné sú aj kalendáre s fotkami. Koniec roka je predsa za rohom a kalendár bude nie len originálny ale aj praktický.

Zdroj: www.copycentrum.itoffice.sk

You may also like