Nečakajte do decembra na teambuilding a spravte konferenciu pre vybraných zákazníkov už v októbri

by spravca

Pre každého riaditeľa firmy je najdôležitejším kľúčom k úspechu práve jeho tím. Prečo? Pretože práve jednotliví zamestnanci, ktorí navzájom spolupracujú ako jeden celok, a teda tvoria jeden tím, ovplyvňujú firemný úspech. Práve z tohto dôvodu nie je na škodu podporiť firemného ducha, zlepšiť vzťahy na pracovisku a v konečnom dôsledku pozitívne ovplyvniť komunikačné zručnosti či praktické schopnosti každého z nich. Viete, čo je to vlastne teambuilding a kde sa môže usporadúvať?

Prečo práve teambuilding?

Teambuilding je určitá firemná aktivita, ktorá pozitívne prispieva firemnému tímu. Je v podstate jedno, o akú činnosť pôjde, dôležité je, aby sa jednotliví pracovníci zblížili, vedeli medzi sebou komunikovať a riešiť prípadné problémy, ktoré nastanú v bežnom živote. Či už ide o futbal na ihrisku, adrenalínový zážitok v podobe zoskoku z padáka, prípadne predĺžený víkend na chate v Tatrách, všetky tieto aktivity dokážu firmu ako takú posilniť a posunúť vpred! A aké sú ďalšie výhody teambuildingu?

  • Zlepšenie morálky tímu i celej firmy,
  • Nájdenie bariér, ktoré nepriaznivo vplývajú na pracovný výkon zamestnancov,
  • Zvýšenie produktivity i motivácie,
  • Zlepšenie schopnosti riešiť pracovné i mimopracovné problémy,
  • Zlepšenie pracovných vzťahov.

Zážitok do konca života!

Možností, kde môžete zažiť nezabudnuteľnú firemnú akciu so svojimi kolegami, a teda teambuilding, je skutočne mnoho. Kongresový hotel uprostred tatranskej prírody je ideálnym miestom, kde môžete usporiadať nielen teambuilding, ale i semináre, eventy či ďalšie akcie, ktoré z času na čas potrebuje každá firma! Uniknite spoločne aspoň na pár dní od reality, navštívte miestny auquapark, užite si adrenalín pri laser game a bavte sa, pokojne už aj v októbri! Takýto skvelý deň môžete zavŕšiť trebárs pri spoločnej večeri a fľaške dobrého vínka, kde sa uvoľníte a prídete na iné, „mimopracovné“ myšlienky.

You may also like