Tandemový zoskok

Tandemový zoskok? Ideálny darček pre milovníkov adrenalínu!

by spravca

Máte vo svojom okolí ľudí, ktorí obľubujú adrenalín a v spojení s ním aj zážitkové darčeky? V tom prípade im neváhajte zaobstarať jedinečný zážitok v podobe tandemového zoskoku. Ten prináša množstvo benefitov, o ktorých si povieme viac aj v tomto článku a nasledujúcich riadkoch. Tak, poďme sa na to spoločne pozrieť.

Ľudia sa vo väčšine prípadov rozdeľujú do dvoch veľkých skupín. Tí čo obľubujú adrenalín a naopak tí, čo preferujú materiálne veci a darčeky v takejto podobe. My však odporúčame siahnuť práve po tých zážitkových darčekoch. Ako dobre viete, z materiálnych vecí sa budete tešiť len po istú dobu, no potom radosť pominie. Za to zážitkový darček vo vás ostane už navždy a budete o ňom rozprávať veľmi radi.

Výborným riešením je v tomto prípade prihliadať na charakter a preferencie budúceho obdarovaného. Na výber máte totiž množstvo darčekov, aj tých zážitkových. Ak však ide o niekoho, kto má rád výšky, chce si užívať život, vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a prekonať strach, skvelou voľbou je práve tandemový zoskok. O ňom si však povieme aj niečo viac, aby ste o tomto zážitkovom darčeku boli čo najviac informovaní.

Aká je výška zoskoku?

Pravdepodobne vás zaujíma aj informácia, aká je výška zoskoku. V tomto prípade ide o 4000 metrov. Táto výška platí pre dospelých ľudí. Tandemový zoskok totiž môžete zaobstarať aj deťom pre ktoré platí výška zoskoku 3000 metrov. Takáto výška je určená konkrétne pre deti do 12 rokov.

Voľný pád a základné informácie

Čo sa týka voľného pádu, jeho dĺžka je v tomto prípade 55 sekúnd. Ide sa však až rýchlosťou 200 km/h. Je to tak poriadny zážitok, ktorý by mal každý aspoň raz za život absolvovať. Počas voľného pádu totiž zabudnete na každodenné problémy či starosti, ktoré vás trápia. Budete si užívať len prítomný moment a práve v tom je jedinečnosť a čaro tohto zážitku.

Skok padákom a jeho priebeh

Tandemový zoskok zahŕňa aj skok padákom, ktorý trvá po dobu približne 7 minút. Vždy je však zaručené bezpečné pristátie, nemusíte sa tak rozhodne ničoho obávať. Všetko je pod dohľadom inštruktorov a kvalifikovaných odborníkov, ktorí prihliadajú na bezpečný priebeh celého zážitku.

V neposlednom rade vás poteší asi aj informácia, že po dokončení pádu dostane obdarovaní aj Certifikát o absolvovaní zoskoku. Bude tak mať pamiatku a zážitky až do konca života. Okrem iného, nemusí byť absolvovaná ani lekárska prehliadka, preto nebude mať nikto žiadne starosti.

Preto neváhajte a zaobstarajte zážitkový darček v podobe tandemového zoskoku aj vy. Rozhodne ide o voľbu, ktorú neoľutujete za žiadnych okolností. Zážitkové darčeky sú jednoducho jednotka na trhu a potešia každého viac ako akékoľvek materiálne veci.

You may also like