Skvelá tantrická masáž doma: Máme pre vás zopár tipov

by spravca

Každý z nás chce aby náš partner po nás túžil, najmä počas dlhších vzťahov je úplne bežné, že sa zo sexu vytratí to správne čaro a náš intímny život upadne do rutiny. To neznamená, že vaše vzájomné city opadli alebo to, že už svoju polovičku nepriťahujete. Ide o to, že poznáte každý kúsok jeho tela, každú príťažlivú črtu či naopak chybičku krásy. Táto rutina nie je nevyhnutne zlá, no rozhodne je nebezpečná ak jej nebudete venovať pozornosť a nebudete sa snažiť svoj intímny život trochu obohatiť.

Na trhu existuje mnoho rád ako znovu zapáliť iskru vášne v posteli. Mnohé afrodiziaká, podporné látky či sexuálne hračky nepochybne fungujú ale primešavajú do vášho vzťahu tretieho hráča, ktorý tam nemusí nutne byť. Trend tantrickej masáže sa do západnej kultúry dostal len nedávno, no na východe sa traduje stovky rokov späť. Tento trend posvätnej erotickej masáže pomáha otvoriť skryté energetické prúdy vo vašom tele, naučí vás pracovať so svojou sexuálnou energiou a odhalí vám úplne nové spektrum túžob, o ktorom ste ani netušili, že sa vo vás skrýva. Najlepšie na tom je, že jediné čo potrebujete je ochota obetovať jeden večer svojmu partnerovi a maximálne sa venovať jeho potešeniu.

Ako previesť Tantrickú Masáž v pohodlí domova?

1.   Samoštúdium

Pred rozhodnutím s partnerom vyskúšať tantrickú masáž sa zoznámte s konceptom jej fungovania, jej hlavných cieľov, princípov a techník. Všetky informácie sú dostupné v knihách a na internete, čo vám na amatérsku masáž rozhodne postačí.

2.   Výber miesta a navodenie atmosféry

Počas tantra masáže je nevyhnutné aby boli obaja aktéri maximálne uvoľnení. Toto dosiahneme výberom prostredia. Pokiaľ možno snažme sa vyhnúť posteli, nakoľko je to miesto, v ktorom vaše sexuálne aktivity prebiehajú bežne. Rovnako je dôležité dbať na vôňu, pokojnú hudbu a stlmené svetlo. Toto všetko pomôže uviesť vaše telo do maximálneho pokoja a stavu, v ktorom je pripravené na erotickú masáž.

3.   Nechoďte na nič zhurta.

Tantrická masáž má za úlohu pracovať s vnútornými energiami prijímateľa. Je nutné v ňom budovať postupné napätie pomalými a jemnými dotykmi po celom tele s dôrazom na erotogénne zóny, no nie genitálie. Postupne si vybudujete s partnerom nielen spojenie ale aj neskutočný sexuálny ráz založený na túžbe a maximálnej oddanosti.

4.   Ostante profesionálni

Tantrická masáž nie je recipročná a nie je to ani sexuálna služba. Ak chcete partnera doviesť k orgazmu budete musieť nájsť iný spôsob ako konvenčnou stimuláciou. Poprípade vám môže takáto masáž slúžiť ako veľmi kvalitná predohra ako spôsob budovania atmosféry, v tomto prípade platí pravidlo – Čím dlhšie vydržíte čakať, tým lepšie bude pokračovanie.

6.  Nechajte si poradiť.

Tantrická masáž v prostredí domova je úžasný spôsob ako okoreniť svoj sexuálny život, no sú ľudia, ktorí sú v tom odborníci. Tak ako pri túžbe po gastronómií navštívite reštauráciu, v prípade tantrickej masáže sú to salóny ako napríklad Tantra Diamond v Bratislave. V tomto salóne nájdete širokú škálu služieb od individuálnych až po párové tantra masáže, ktoré vám môžu načrtnúť postup masáže ale aj správne emócie, ktoré budete pociťovať. Táto skúsenosť vám môže pomôcť zistiť ako presne erotické masáže fungujú a s ľahkosťou ich preniesť do vášho intímneho života.

 

You may also like