Detské komody s prebaľovacím pultom

by spravca

Udržať poriadok v detskej izbe je mnohokrát nadľudská úloha. Oveľa lepšie to zvládnete, ak do izbičky zaobstaráte dostatok úložných boxov, regálov a komôd. Nábytok do detskej izby býva aj veľmi dekoratívny a môžete ho vyberať aj podľa tvaru a farieb. Praktické sú najmä kombinované detské komody, ktoré majú šuplíky aj skrinku s dvierkami.

Prebaľovacie pulty a komody

Prebaľovacie detské komody a prebaľovacie pulty vám zaručene zjednodušia prebaľovanie vášho dieťatka. Či už premýšľate, kde budete vaše bábätko doma prebaľovať a kde budete mať uložené všetky nevyhnutnosti, ktoré sú potrebné na prebaľovanie, tak prebaľovacie pulty a komody sú tou správnou odpoveďou. Vďaka nim ušetríte aj veľa času, pretože budete mať všetko nevyhnutné hneď po ruke. Tým pádom sa nemusíte od vášho bábätka vôbec vzďaľovať a stále ho budete mať pekne pri sebe pod stálym dozorom.

Prebaľovacie pulty a komody v rôznych variantoch a veľkostí

Drevko dokonca ponúka prebaľovacie pulty a komody, u ktorých je automatickou súčasťou aj detská ľanová podložka na prebaľovanie. Tzn. dieťatko vykúpete a hneď si ho môžete pekne položiť na prebaľovací pult, bez toho aby ste ho museli niekam prenášať. Samostatné prebaľovacie pulty sa skôr kupujú do menších obytných priestorov a komody do väčších.

Všetko pekne po ruke

Ako už sme spomínali, prebaľovacie pulty a komody Vám ušetria veľa práce a času. Pulty sú vybavené praktickými priehradkami a komody praktickými priestrannými zásuvkami. Majú dostatočný úložný priestor, do ktorého schováte všetko potrebné na prebaľovanie. Napr. môžete uschovať rôzne masti, plienky, obrúsky a oblečenie. Výška prebaľovacích pultov a komôd je navrhnutá tak, aby ste mali čo najjednoduchší a najbližší prístup k bábätku. Sú vyrobené z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov vysokej kvality.

You may also like