Chcete si vytvoriť jednoduchú web stránku? Zvládnete to aj sami

by spravca

Vytvoriť webovú stránku svojpomocne nie je nič jednoduché, pretože potrebujete poznať HTML, CSS, JavaScript a ďalšie jazyky. Áno, to je síce pravda, teda ak túžite po webovej stránke na mieru, ktorá bude obsahovať aj nejaké náročnejšie prvky. Ak ale chcete mať iba jednoduchú firemnú prezentáciu, potom pre vás máme jednoduché a lacné riešenie, a tým je Saywebpage.

Dokážete si predstaviť, čo všetko taká tvorba web stránok zahŕňa? Pochopiteľne, je to návrh grafickej podoby, potom nasleduje programovanie, nakoniec doladenie obsahovej stránky a podobne. Saywebpage vám celý proces uľahčí. Systém má pripravené webové šablóny, z ktorých si vyberiete nejakú konkrétnu.

Výhody Saywebpage

Čo sa výhod týka, tak Saywebpage ich má hneď niekoľko. V prvom rade vás teda poteší, že nemusíte vedieť nič z HTML a ďalších jazykov. Prostredie je úplne intuitívne a v slovenskom jazyku, takže všetkému budete rozumieť.

Webové stránky sú na vašej vlastnej doméne, slobodne si tak zvolíte názov, ktorý by mal zodpovedať tomu, čo sa na stránke bude nachádzať. Ďalej vás poteší, že si môžete vykonávať úpravy kedykoľvek a odkiaľkoľvek, bez toho aby ste museli čakať trebárs na konkrétneho administrátora. Webové stránky sú rýchlo načítané a sú optimalizované aj pre mobilné zariadenia.

Čo cez Saywebpage vytvoríte?

Samozrejme, nejde o nijako náročné web stránky. Skôr sú to jednoduché firemné prezentácie, prostredníctvom ktorých môžete propagovať svoje služby, ale napríklad aj nový produkt, ktorý uvádzate na trh. Vyberte si šablónu, ktorá sa vám bude najviac páčiť, sami si v nej upravte text a obrázky.

Dostávame sa k tomu, čo zaujíma veľa podnikateľov, teda k cene. Zvoliť si môžete jeden zo štyroch rôznych balíčkov. Najpopulárnejší variantom je balíček STANDARD, za ktorý momentálne zaplatíte 8 euro mesačne.

You may also like