Profesionálna prezentácia firmy? Tento katalóg firiem sa o ňu postará!

by spravca

Máte firmu, ktorú by ste radi profesionálne odprezentovali čo najväčšiemu počtu ľudí? V internetových propagáciách sa veľmi nevyznáte a hľadáte niekoho, kto vašu firmu profesionálne odprezentuje? Je tu Adresarfiriem!

V dnešnej online dobe je internetová propagácia firmy jedným z najpodstatnejších spôsobov, ako sa predstaviť svojim zákazníkom. Predsa len, predstavte si firmu, o ktorej v dnešnej dobe nenájdete všetky podstatné informácie na internete. Neverili by ste, ale stále na Slovensku existuje veľa malých podnikateľov a firiem, ktoré nemajú takmer žiadnu prezentáciu alebo propagáciu na internete. Spoliehať sa tak musia len na zákazníkov, ktorí si ich vyhľadajú „offline“, prípadne po známosti. Asi netreba zdôrazňovať, že absenciou prezentácie firmy na internete sa oberáte o obrovské množstvá potenciálnych zákazníkov a vzácne príležitosti. Poviete si, dobre, čo však, pokiaľ sa vo svete internetu dobre neorientujem, ako sa mám v takom prípade profesionálne prezentovať online? Najlepším spôsobom je využiť služby profesionálov, napríklad prémiový profil na Adresarfiriem.sk!

Ako vyzerá dokonalá prezentácia?

Prémiový profil na portáli Adresarfiriem.sk prináša prakticky všetko, čo by ste od profesionálnej prezentácie firmy online mohli chcieť. Samotný portál navštevuje každým dňom čoraz viac ľudí, ktorí sa snažia nájsť kvalitnú firmu. To je príležitosť pre vás ukázať sa týmto ľuďom a profesionálnou prezentáciou ich presvedčiť, aby využili vaše služby alebo kúpili produkty. Prémiový profil vám umožňuje pridať logo firmy, podrobný popis spoločnosti, kontaktné údaje, otváracie hodiny, hospodárske údaje firmy, ale čo je hlavné, odprezentovať firmu pomocou moderného firemného videa. Vedzte, že firemné video bude mať úspech, Adresarfiriem je slovenskou jednotkou v tvorbe firemných videí na YouTube. Využiť môžete dokonca aj podporu kampane v rádiu Expres. Výhodou prémiového profilu sú aj kľúčové slová, vďaka ktorým sa váš profil bude zobrazovať v popredných miestach, oslovíte tak viac potenciálnych zákazníkov. Služby portálu Adresarfiriem využívajú mnohé firmy na celom Slovensku, od športových predajní, cez reštaurácie a pizzerie, až po rôzne stavebné firmy. Referencie klientov sú skvelé, tak nečakajte a pridajte sa so svojou firmou aj vy a prezentujte sa profesionálne a moderne!

 

You may also like