Najväčšie výhody autopožičovne

by spravca

Krátkodobé alebo dlhodobé vypožičanie auta nie je žiadnou novinkou, veď už niekoľko desiatok rokov sú tieto služby k dispozícii všetkým vodičom, ktorí si z nejakého dôvodu potrebujú prenajať vozidlo. Či už sa chystáte na vytúženú dovolenku, pracovnú cestu do zahraničia alebo máte svoje vlastné auto v oprave, požičanie auta z autopožičovne je výborná možnosť! Pýtate sa prečo?

Automobil je možné získať viacerými spôsobmi, pričom autopožičovňa je jedným z nich. Či chceme alebo nechceme, bez auta sa v dnešnej dobe takmer nepohneme, keďže je nevyhnutnosťou pri cestách za biznisom či potešením. Ak sa rozhodnete pre prenájom vozidla, už okamžite môžete spozorovať množstvo výhod, ktoré vám prenájom poskytuje!

Vyberte si vozidlo, ktoré bude vyhovovať vašim požiadavkám

Už od začiatku máte možnosť výberu takého vozidla, ktoré bude spĺňať vaše požiadavky a očakávania. Či dáte prednosť cenovo prijateľnej ekonomickej triede alebo siahnete po vyššej luxusnej triede, je opäť na vás a vašom rozhodnutí. Ak cestujete s rodinou či priateľmi, odporúčame zvoliť minibus či viacmiestne vozidlo, ktoré je nielen mimoriadne komfortné, ale taktiež bezpečné a spoľahlivé!

Bezplatné právne poradenstvo

Každý z nás sa môže dostať do situácie, za ktorú jednoducho nemôže. To platí aj vtedy, ak ste sa rozhodli pre prenájom auta, no vznikla poistná udalosť, ktorú ste nezavinili vy. V takejto situácií je najideálnejšie využiť služby právnika, a práve to vám poskytne spoločnosť RAI-INTERNACIONAL úplne zdarma!

Pravidelný servis automobilov

Pamätajte, že kvalitný a pravidelný servis automobilov je zárukou vašej bezpečnosti na cestách! Okrem toho prechádza každé auto technickou prehliadkou, a to ešte pred tým, ako sa dostane ku zákazníkovi.

Odborné poradenstvo

Potrebujete poradiť s výberom automobilu? Nie ste si istý, čo všetko obnáša požičanie auta? Nevadí! Profesionálny tím je vám k dispozícií 24 hodín denne, 365 dní v roku. Jednoduché a prehľadné zmluvy s jasne špecifikovanými pravidlami, rovnako ako aj priateľský prístup ku klientovi sú samozrejmosťou, tak na čo čakať?

 

You may also like