Založenie firmy za 15 minút?

by spravca

Vytváranie živnosti, založenie s.r.o., to sú veci, ktoré sa väčšinou nespájajú so slovom rýchle. Dnes si však dokáže založiť firmu skutočne každý, neskutočne rýchlo. Ako?

Viete, prečo je dnešný svet tak výrazne iný, ako bol svet napríklad pred desiatimi rokmi? Príčinou takmer všetkých pokrokov a zmien v našich životoch je internet. Ten uľahčuje prakticky všetko. Od vyhľadávania informácií, čo je jeho asi najhlavnejšia funkcia, cez komunikáciu, ktorá je zrazu rýchla a zadarmo, až po nakupovanie a objednávanie fyzických tovarov. Vďaka internetu je zrazu všetko akési rýchle. Tak nie je žiadnym prekvapením, že internet sa dostáva aj do sfér, ktoré vo všeobecnosti „žerú“ veľmi veľa času, a to administratívnych vybavovačiek. Na to, že aby ste sa spojili so svojou rodinou v Amerike, už nemusíte ísť na poštu a posielať list, sme si už asi všetci zvykli. Internet však výrazne uľahčuje komunikáciu aj s inými úradmi a výhodu to má najmä pre aktuálnych a budúcich podnikateľov. Založenie živnosti a založenie s.r.o. sú činnosti, pri ktorých budete mať administratívy vyše hlavy. Vďaka internetu však môžete založenie firmy vybaviť jednoducho bez nej!

Zakladajte, vytvárajte, rušte

Tak tu máme jednu veľmi užitočnú vec, ktorá je pre podnikateľov doslova záchranou pred nebezpečenstvom menom administratíva ohľadom firmy. Jej názov je Firmáreň. Jedná sa o portál, ktorého tvorcovia si stanovili jasný cieľ – zjednodušiť založenie spoločnosti cez internet tak, ako jednoduché je dnes založenie emailového konta. Aké služby Firmáreň ponúka? Vytváranie živnosti, založenie s.r.o., prechod zo živnosti na s.r.o., predaj ready made spoločností, ale aj ukončenie živnosti. A to ani zďaleka nie je všetko, mohli by sme ešte dlho pokračovať. Portál využíva najmodernejšie technológie z oblasti elektronizácie služieb štátnej správy, na vytvorenie firmy nepotrebujete mať zaručený elektronický podpis, ani si najímať drahých právnikov. Vďaka konceptu s plne automatizovanými procesmi sa podarilo zaručiť najvyššiu kvalitu služieb za nízke ceny. Čo viac si priať? Náš život je vďaka internetu zas o niečo jednoduchší.

You may also like