Mužská pýcha, ženská radosť

by spravca

18298710 - a man holds his head, hi have big problems, stressNiektorí ľudia hovoria, že od určitého veku to skôr ťahá k zemi ako k nebu. Jeden môj kamarát, keď som sa ho raz pýtala aké i/y sa píše v slove visí, tak s tým bol rýchlo hotový. Jednoducho povedal. Všetko čo visí je z mäkkým. A podľa toho si to pamätám.

Problém erekcie považujú muži za obrovské osobné zlyhanie. Skutočne to nie je nič príjemné. Predstav si, že si so ženou a všetko je dokonalé. Ona je krásna. Ty si vzrušený. Hladíš ju po tvári a ona ti zájde rukou tam kde to vieš najviac oceniť. Sám najlepšie vieš, že teraz je ten správny čas aby došlo k tomu magickému spojeniu medzi mužom a ženou. Nie si dostatočne pripravený. Teda tvoj najlepší priateľ nie je. Nemôžeš. Tento akt lásky sa na teraz nekoná. Cítiš sa frustrovaný, nahnevaný a smutný zároveň.

Erekcia a zlyhanie

Podpora erekcie to je to čo by sa ti teraz veľmi hodilo. Problém erekcie to nespôsobuje len vek. Je to aj štýl akým žiješ. Cigarety, alkohol, stres, ktorý si doteraz nevnímal ako ohrozujúci tvoj život. Možno nič z toho neohrozuje tvoj život priamo. Uvedom si, že aj sexuálny život je pre teba do istej miery dôležitý. Chceš takto žiť? Chceš naďalej opovrhovať ženami len preto, lebo ty nie si schopný uspokojiť ich prirodzené túžby? Viem, že máš na viac. Viem, že máš ženy rád a chceš byť s nimi viac než len kamarát. Chceš ich milovať, hýčkať a dotýkať sa ich na miestach, ktoré sú publikovateľné až po desiatej večer. Preto mám pre teba tip na nezaplatenie.

Poznáš liek z názvom Kamagra? Nie? Veď má rovnako účinné látky aj v rovnakom množstve ako viagra. Určite sa na to pozri. Porucha erekcie sa týka mnoho ľudí. Nie každý to chce riešiť. No ty si iný. Zobral si život do vlastných rúk a tvoj problém má riešenie. Od teraz už žiadne zlyhanie v tej správnej chvíli. Od teraz máš v posteli alebo inde už len spokojné a túžbou ukojené ženy. Vďaka tomu, že si sa rozhodol so svojím problémom niečo rozumné urobiť.

 

Autorské právo: slasny / 123RF Reklamní fotografie

You may also like