3 pravidlá, ako sa úspešne zoznámiť cez internet

by spravca

24371236_sInternetová zoznamka predstavuje virtuálne prostredie pre nadviazanie plnohodnotného partnerského vzťahu. No založiť a vyplniť profil na zoznamke vám zaberie veľa času, pričom by ste si mali nechať záležať na tom, čo o sebe píšete a uvádzate. Určite sa nevypláca veci (či svoje záľuby) prikrášľovať a prifarbovať, lebo pravda vypláva vždy na povrch.

Ak športovanie je u vás tabu, nemali by ste v profile uvádzať, že sa denne venujete plávaniu či behu. Môže totiž nastať situácia, že sa vám ozve športový nadšenec, ktorý vás pozve na netradičné rande do bazéna. A ako sa z toho vykrútime?

1. Ozvite sa ako prvý/prvá

Veľa žien aj mužov má zafixované, že zoznamka je miesto, kde by mal muž osloviť ženu ako prvý. Ale toto pravidlo už dávno neplatí, dokonca ani v reálnom živote. Ba naopak, odvážnejšie ženy, ktoré oslovia druhú stranu ako prvé, majú bonusové body hore hneď na začiatku.

2. Píšte zmysluplné správy

Samozrejme, hneď zozačiatku písať príbehy a poviedky o vašom živote a sklamaniu nie je ideálne. Zostaňte nad vecou a zaujmite niečím, čo na vás majú radi ostatní. Ale byť originálny za každú cenu sa tiež nevypláca. V prvých správach sa venujte vašim záľubám a vám ako takým, než aby ste skladali lyrické básničky na tri strany.

3. S prvou schôdzkou počkajte

Rozhodne by ste nemali ponúkať osobné stretnutie hneď v prvých správach, kedy sa v podstate ešte len zoznamujete. Aj keď vám ide len o sex na jednu noc, vyzerali by ste zúfalo. Vymeňte si pár riadkov, zatelefonujte si, až potom navrhnite rande. Možno počas niekoľkých správ zistíte, že daná osoba vám nesedí, a tak k osobnej schôdzke ani nedôjde.

Veľmi obľúbená zoznamka je PeopleLovePeople.com, ktorá ponúka okrem možnosti zoznámenia tiež kategórie pre pobavenie a odľahčenie. Prečítať si môžete vtipy, ktoré vám rozradostia deň, alebo citáty, ktorými sa budete inšpirovať.

Autorské právo: dolgachov / 123RF Reklamní fotografie

You may also like