Luxusné ubytovanie v Tatrách

by spravca

Rozhodli ste sa stráviť letnú či zimnú dovolenku v najnavštevovanejšej slovenskej destinácií? Belianske Tatry vám okrem nádhernej prírody, bohatej turistiky a množstva atrakcií ponúkajú i luxusné ubytovanie, ktoré vám poskytne zaslúžený komfort po celom dni.  Apartmánový komplex Mountain Resort je jedným z najvyhľadávanejším ubytovacím komplexom, ktorý sa nachádza v nádhernej časti Belianskych Tatier. Výhodou je, že sa nachádza len kúsok od historických pamiatok, turistických častí či aquaparkov, ktoré tu môžete navštíviť.

Čo navštíviť v Belianskych Tatrách?

Počas vášho pobytu by ste určite mali navštíviť jednu z najnáročnejších túr, ktorú však určite zvládnete, a to nemusíte byť ani prvotriednym turistom. Široké sedlo je jediný chodník, ktorý vám približne po 4 hodinách poskytne jedinečný výhľad na Belianske Tatry. Trasa je zo začiatku miernejšia, ale po čase sa treba pripraviť na strmšie stúpanie do kopca.

 Veľké Biele pleso je ďalšou turistickou atrakciou, ktorú by ste si nemali nechať ujsť. Leží v nadmorskej výške až 1612 m a nachádza sa na rozhraní Belianskych a Vysokých Tatier. Toto pleso patrí skôr medzi tie menšie plesá, ktoré môžete v Tatrách vidieť. Po pár hodinách mierneho stúpania môžete obdivovať okrem nádherného plesa aj krásny výhľad na časť Belianskych Tatier. Okrem toho si tu môžete všimnúť pozostatky z Kežmarskej chaty, ktorá bola pred pár dokmi veľmi obľúbenou lokalitou pre mnohých turistov.

Zaslúžený relax po celom dni

Čo sa týka samotných Belianskych Tatier, nájdete tu skutočne množstvo turistických častí a atrakcií, ktoré vám ostanú navždy v spomienkach. Nezabúdajte však, že po náročnej túre je oddych v komfortnej a útulnej izbe nevyhnutný. Apartmánový komplex Mountain Resort je síce finančne náročnejší, no verte, že váš výber určite neoľutujete. Súčasťou apartmánov je televízia, perfektne vybavená kúpeľňa, ale i balkón, kde môžete obdivovať prekrásne okolie. Samozrejme, že sa tu nachádza i reštaurácia, kde máte na výber z množstva chutných jedál, z ktorých si vyberú malí i veľkí. Okrem toho si môžete dopriať aj oddych v saune alebo v jacuzzi, čo vám po celom dni určite dobre padne.

 

 

FOTO:  © Kushnirov Avraham + haveseen / Dollar Photo Club

You may also like