Útulné ubytovanie v pokojnom prostredí Bratislavy

by spravca

Túžite spoznať naše hlavné mesto? No stále neviete, ktoré ubytovanie by bolo pre vás a vašu rodinu najvhodnejšie? Penzión Pohodička patrí medzi obľúbené ubytovanie, ktoré ročne navštívi mnoho domácich i zahraničných turistov. Výhodou je, že sa nenachádza priamo v centre Bratislavy, ale v jej pokojnejšej a tichšej časti, takže si po celom dni strávenom v meste, môžete vychutnať pokojný večer pred televíziou, ktorá sa nachádza v každom apartmáne. Na svoje si tu prídu i náročnejší hostia, keďže súčasťou izieb je aj minibar, chladnička, luxusná kúpeľňa, balkón alebo terasa. Uznajte, že niet nad rannú kávičku na balkóne s výhľadom na našu slávnu Bratislavu. Súčasťou apartmánu je samozrejme aj reštaurácia, kde máte na výber zo širokej ponuky jedál. Pýtate sa, ktoré atrakcie a historické pamiatky sa oplatí v našom hlavnom meste navštíviť?

Čo sa v Bratislave oplatí vidieť?

Bratislavský hrad je jedinečnou dominantou mesta. Bohužiaľ mnoho Bratislavčanov tento hrad obchádza a ani si ho nevšimne. Pravdou však je, že tento hrad vznikol už v 9. storočí a dodnes prešiel niekoľkými rekonštrukciami. Aj to je jeden z dôvodov, prečo patrí medzi najkrajšie hrady na Slovensku.

Ak ste sa rozhodli naše hlavné mesto navštíviť s vašimi ratolesťami, určite ich potešíte návštevou najväčšej zoologickej záhrady na Slovensku. Nachádza sa v Mlynskej doline a môžete tu obdivovať takmer 1000 zvierat a užiť si zábavu v slávnom Dinoparku.

Medzi ďalšie obľúbené atrakcie patrí Michalská brána, ktorá sa nachádza v Starom meste. Pokiaľ ste milovníkom divadla, asi ani nemusím spomínať, že Slovenské národné divadlo patrí medzi najvýznamnejšie kultúrne inštitúcie, a to už od roku 1920. Určite oceníte to, že v Bratislave sa nudiť nikdy nebudete. Počas dňa môžete navštíviť a vidieť množstvo kultúrnych i historických pamiatok, ale zažiť aj nezabudnuteľné adrenalínové zážitky, ktoré vám hlavné mesto poskytuje.

 

FOTO:  © kotomiti / Dollar Photo Club

You may also like