Lacný penzión v Novej Lesnej

by spravca

Pri jednej z mojich mnohých pracovných ciest som sa ubytoval v sympatickom penzióne v obci Nová Lesná. Ubytovanie sa síce nezaradilo k mojim top destináciám, no svoj účel splnilo a cena bola viac než priaznivá…

Neďaleko Starého Smokovca

Penzión s názvom EURO–CRV sa nachádza v okrese Poprad, konkrétne v obci Nová Lesná. Do Starého Smokovca je to od penziónu len 5 kilometrov a do Popradu len 8 kilometrov. Toto ubytovanie je teda vhodné v prípade, že sa chystáte na rôzne túry do Vysokých Tatier, prípadne aj ak chcete navštíviť Aquacity Poprad. Penzión je prevádzkovaný celoročne a lokalita je tiež ideálna na celoročnú dovolenku. V zime lyžovanie, v lete zas kúpaliská a turistika v Tatrách, Pieninách, či Slovenskom raji. Ako som však už spomínal, bol som na služobnej ceste. Kongres sa konal v blízkom Starom Smokovci a preto mi tento penzión dokonale vyhovoval, čo sa týka polohy.

Ubytovanie v Penzióne EURO-CRV

Prečo som si teda vybral tento penzión? Okrem dobrej polohy ma oslovila aj skutočne nízka cena. Penzión som navštívil v septembri a za noc som zaplatil len 10€. V prvom rade musím spomenúť, že do svojej izby som vstupoval samostatným vchodom. Bol na poschodí a viedlo k nemu cca 20 schodov. Horné izby teda určite nie sú vhodné pre tých, ktorí majú akékoľvek problémy s pohybom.

Moja izba bola vlastne akýmsi mini apartmánom. K dispozícii som mal totiž i maličkú kuchynku s potrebným vybavením, takže som si čo to pripravil na večeru. Súčasťou apartmánu bola aj vlastná kúpeľňa so sprchou a WC. Na recepcii som sa dozvedel, že k dispozícii sú i iné izby s väčšími kuchynskými priestormi. Ja som sa však za cenu 10€ rozhodol ubytovať v úplne postačujúcej menšej izbe. Pokiaľ ide o zariadenie, všetko bolo čisté a slušne vybavené. Penzión EURO-CRV teda hodnotím veľmi pozitívne. Štandard za vynikajúcu cenu a ako ubytovanie na služobné cesty priam ideálne!

 

 

You may also like