Hľadáte zážitky? Hor sa na Liptov!

by spravca

Hľadáte spôsoby, ako si užiť sneh a zimné počasie, pokiaľ ho vystrieda teplo? Nechcete však obyčajnú lyžovačku, ale dovolenku plnú zážitkov na Slovensku? Potom by ste mali zamieriť do Nízkych Tatier!

Zima je obdobie plné zážitkov. Lyžovanie, snežná turistika, ale aj obyčajné romantické zimné prechádzky, to všetko nám zima každý rok prináša. Pokiaľ však máte tú smolu a žijete niekde na juhu Slovenska alebo kdekoľvek inde, kde snehová nádielka nebýva tak bohatá, ako na severe, zimu v plnej paráde si asi neužijete.

Tu sa vám naskytujú dve možnosti – buď sa s tým zmierite a prispôsobíte svoj život tomu, že vo vašej oblasti nebýva toľko snehu alebo s tým začnete niečo robiť, iným slovom, budete za snehom cestovať. Avšak vstávať skoro ráno, cestovať pár hodín autom, pol dňa lyžovať a následne cestovať naspäť nie je práve najpríjemnejšia varianta. Ak si chcete sneh a lyžovačku naozaj užiť, chce to nejakú dovolenku, ideálne na niekoľko dní. Kam však ísť?

Lyžovačkou to však rozhodne nekončí, na milovníkov vody a wellnesu čaká Aquapark Tatralandia, na svoje si prídu aj milovníci turistiky, jaskýň, ale aj múzeí. A po náročnom dovolenkovom dni na vás čaká ubytovanie Jasná, kde máte zariadené stravovanie, wellnes a ďalšie zábavné atrakcie.

Načo zahraničie?

My, Slováci, často zabúdame na to, čo nám naša krajina poskytuje. Preto mnoho Slovákov cestuje každoročne do Rakúska v domnienke, že naši západní susedia poskytujú najlepšie podmienky na celom svete. Je pravda, že dovolenka v Rakúsku má niečo do seba, má však jednu výraznú nevýhodu – finančnú náročnosť. Ak ste niekedy boli na lyžovačke v Rakúsku, určite viete, koľko taká zábava stojí, ak nie, tak to ani vedieť nechcite.

Tu prichádza na scénu Slovensko, presnejšie Liptov a oblasť Nízkych Tatier. Tu nájde každý to, čo od dovolenky očakáva. Lyžiarske stredisko Jasná asi bližšie predstavovať netreba, ponúka výborné podmienky, ktoré sa môžu smelo porovnávať s mnohými rakúskymi strediskami.

Ubytovanie Liptov vám tak zabezpečí dokonalý oddych po náročnom dni. Vybavte si svoje ubytovanie Liptov ešte dnes a perfektná dovolenka sa môže začať!

You may also like