Fotenie aktov

by spravca

Treba nabrať odvahu na fotenie aktov? V prvom rade si treba uvedomiť, že na takéto fotenie je treba síce kúsok sebavedomia a spokojnosti samej so sebou, vôbec však nejde o to ako si mnohé ženy myslia, že musia vyzerať absolútne dokonale. Rýchlo schudnúť, perfektný make-up, vlasy…, ani zbytočne veľa kombinácií prádla nie sú nutnosťou.

Akty sú najkrajšie, keď sa žena fotí úplne bez prádla, nahá, pretože ramienka, či iné kúsky oblečenia, ktoré sa na fotke priznajú môžu pôsobiť vo výsledku rušivo. Výsledkom fotenia aktov nemajú byť erotické fotografie, ale krásne decentné zábery, na ktorých sú správne nasvietené časti tela, na ktorých nie je vidieť nič, čo by nemalo byť.

Samozrejme ak si klientka žiada aj odvážnejšie zábery, fotograf prispôsobí svietenie tak, aby výsledok bol podľa jej predstáv. Ak hľadáte ženu – fotografku, pretože väčšina žien má väčšie zábrany pred mužom – fotografom, v ateliéri JAMIS PHOTO ju nájdete. Urobí vám krásne zábery, dokonca si môžete objednať fotografie dodané na plátne, či za sklom. Výsledné fotografie aktov vám vie pripraviť aj vo forme maľby.

Akty sú veľmi vyhľadávaným fotením práve nežnejším pohlavím, aj keď v dnešnej dobe nie je ničím výnimočné ak si dá urobiť akty muž. Tu sa kladie väčšinou dôraz na vypracované svalnaté časti tela, ktoré sú viac nasvietené ako práve u ženských aktov.

Alebo akty párov? Ak sa obaja partneri zhodnú na takomto fotení, výsledkom sú tie najkrajšie fotografie, v ktorých nechýba ani kus erotiky. Samozrejme zostávajú zahaľené rúškom tajomstva a výsledok je očarujúci.

You may also like