Čím je bidet taký výnimočný?

by spravca

Intímna hygiena je prirodzenou súčasťou každého jedného človeka. Každú chvíľu prichádza na trh nejaký nový produkt, ktorý nám život uľahčuje a skvalitňuje. Jedným z nich je bidet, ktorý môžeme nájsť nielen v hoteloch, ale aj v mnohých domácnostiach. Vieme, prečo ho používa stále viac a viac ľudí.

Voda je najlepší spoločník pri hygiene

Voda vždy bola a aj bude najlepším spoločník pri našej hygiene. Asi nikto si nevie predstaviť, že by si čistil ruky len pomocou papiera alebo namiesto sprchovania by sa utrel uterákom. Bez toho, aby sme použili vodu sa nikdy nedokážeme poriadne očistiť a to platí aj pri intímnych partiách. Ľudia sa stále viac učia bidet nielen používať, ale do neho aj investovať. Existuje mnoho dôvodov, prečo sa pre neho nadchýnajú a vybavujú ním svoje domácnosti. Vďaka bidetu nemusíte po použití WC absolvovať sprchu, čím si ušetríte čas a aj námahu. Tak, ako je štandardom každý deň sa osprchovať, dochádza aj k zmene v rámci využívania hygieny po použití toalety.

Nemáte na bidet miesto? Nevadí…

Často sa stáva, že ľudia túžia po bidete, no nemajú na jeho umiestnenie priestor. Ak bývate v byte alebo malom rodinnom dome, ani to nie je prekážkou na to, aby ste si dopriali tú najlepšiu hygienu a komfort. Našťastie existuje niekoľko druhov bidetov, ktoré sa dajú prispôsobiť nielen cene, ale aj voľnému priestoru. Ak nemáte vhodný kút na samostatne stojaci bidet, riešením je sprchovacie WC. To predstavuje ideálnu kombináciu klasickej toalety a bidetu. Bidetová sprška tak nie je určená len pre majiteľov veľkých domov, ale úplne pre každého. Ak ste ešte nikdy nepočuli, že bidetové sprchové hlavice môžu byť umiestnené aj vo vašom WC, mali by ste sa s nimi čo najskôr zoznámiť. Rozdiel medzi klasickým bidetom a zabudovaným je len v technológii skrytej vo vnútri.

Toto riešenie funguje úplne rovnako, no pôsobí elegantnejšie a praktickejšie. Vďaka jedinému tlačidlu priamo na toalete z nej odídete svieži a čistý, ako keby ste ju ani nepoužili. Tým, že netreba prechádzať do vane alebo sprchového kúta a manipulovať s nimi ušetríte čas a budete sa cítiť pohodlnejšie, ako kedykoľvek predtým. Mnohé bidety ponúkajú aj rôzne doplnkové funkcie ako napríklad odsávanie zápachu, sušenie alebo úspornejšiu keramickú misu, ktorá nemá splachovací okruh. Jej čistenie je nielen jednoduchšie, ale aj rýchlejšie a ekologickejšie. Pri používaní bidetu vás zaujme nielen komfort a nové technológie, ale aj vzhľad, dizajnový kryt a orientačné svetlo. Všetko dokážete prispôsobiť vaším predstavám, čím si zabezpečíte naozaj výnimočné miesto.

 

 

You may also like