Bývať v Bratislave sa oplatí!

by spravca

Bývať v meste a zároveň v prírode v krásnom a tichom prostredí je snom asi väčšiny ľudí, a to predovšetkým mladých rodín s deťmi.  Za prácou to máte len pár minút pešo, obchody, nemocnica, škola či škôlka sú neďaleko vášho bývania a vy nemusíte riešiť žiadne dochádzanie. Viete si však predstaviť, že aj v Bratislave sa dá bývať v pokojnej a tichej lokalite, ktorá sa nachádza len niekoľko minút od centra? Že neveríte?

horny H2

Ideálna lokalita pre mladé rodiny s deťmi

Bratislavská časť Ružinov je v súčasnosti veľmi obľúbená, a to najmä kvôli prostrediu, v ktorom sa nachádzajú byty Bratislava Ružinov. Byty ponúkajú prekrásny výhľad na okolie, zeleň, Štrkovecké jazero či detské parky, ktoré sú ideálne pre vaše malé ratolesti. Pre mamičky s deťmi je práve Štrkovecké jazero skvelým miestom na prechádzku, pričom si môžete užiť dokonalý pokoj, a to aj napriek tomu, že sa nachádzate len niekoľko minút od hlavného mesta. Pre oteckov je k dispozícií Zimný štadión, ktorý ponúka niekoľko možností pre aktívne strávenie voľného času. Počas celého roka si môžete oddýchnuť i na krytej plavárni či navštíviť Národné tenisové centrum, ktoré je tiež súčasťou Ružinova.

DocBinBlob

Lokalita Jégého aleje patrí medzi tie najatraktívnejšie v Bratislave, a to najmä vďaka odizolovanej zóny od centra Bratislavy. Lokalita má výbornú občiansku vybavenosť a okrem toho máte možnosť dopraviť sa priamo do mesta približne za 10 minút. Zastávky električiek a autobusov sa totiž nachádzajú len 5 minút od celého objektu, takže ďaleko to mať určite nebudete. Čo sa týka novostavieb, tie sú pochopiteľne veľmi štýlové a moderne zariadené, takže na svoje si prídu i náročnejší klienti. Priestranné miestnosti, nádherná architektúra a tie najmenšie detaily vás určite milo prekvapia.

Spoločnosť FINEP

Predaj bytov Bratislava ponúka spoločnosť www.finep.sk, ktorá je založená už od roku 1995. Dnes sa stala ako jedna z mála developerských spoločností veľmi vyhľadávaná, a to najmä kvôli profesionálnemu prístupu voči svojim klientom. Projekt Jégého aleje začal už v roku 2006 a v súčasnosti patrí medzi najobľúbenejšiu lokalitu v Bratislave a okolí.

 

Obrázok: finep.sk

You may also like