Bývanie je bývanie

by spravca

1447355161681

Poznáš český portál biano? Ani ja som ho nepoznala. Je to prehľadná webstránka, kde nájdeš všetko čo potrebuješ o bývaní. Je to jeden z najväčších webov o bývaní. Práve spúšťajú slovenskú verziu. A ver tomu bude sa ti to páčiť.

Zariadenie do celého bytu aj domu. Vlastne nájdeš tu aj zariadenie do kancelárie. Veď sedacie súpravy sú vhodné aj do kancelárskych priestorov, prípadne rokovacích miestností. Pre mňa je príjemné ísť na rokovanie s klientom, keď ma usadia na pohodlnú sedaciu súpravu s konferenčným stolíkom, kde si môžem položiť kávu a prípadne notebook.

Inšpirácie nikdy nie je dostatok. Na jednom mieste nájdeš veľa fotiek od designerov, ktoré ťa môžu len inšpirovať alebo doslova vtiahnuť do deja a rovno si niečo vyberieš. Tie krásne obývacie steny priťahujú zrak svojou precíznou prácou a aj vhodnou cenou. Vyberieš si tu, či už máš rád klasiku alebo aj trošku modernejšieho designu.

Priateľka ťa upozorní na tie krásne spálne. Už vyberá skrinky, a posteľ, a celé zostavy. Farby sa jej veľmi páčia. Už plánuje záclony. V hlave má predstavu ako budú namaľované steny. Kde postaví nočný stolík, kam príde posteľ, kde bude zavesený ten krásny obraz čo dostala na narodeniny od priateľov, …

Sedacie spravy sa páčia tebe, lebo máš v pláne obrovské športové podujatia s kamarátmi. Nápoj v jednej ruke, televízor nahlas, … Góóól ozýva sa z každého úst. Krásna predstava. Pre teba. Predsa len sa pozastavíš a povieš si: „Chcem sem občas pozvať nejakú slečnu.“ Zastavíš sa pohľadom na hornom tlačítku s vyhľadávaním. Potrebuješ do svojho nového bytu poriadku posteľ.

Tvoje nové bývanie sa ti páči. Máš ho zatiaľ len vo svojej predstave. Už si to kreslíš aj na papier. Miestnosť po miestnosti. A presne podľa tohto nákresu to plánuješ aj zariaďovať. Sám si najlepšie uvedomuješ, že máš všetko čo k tomu potrebuješ. Dnes v dobe informačnej je jednoduché takmer čokoľvek zariadiť aj z domu od počítača.

You may also like