Moderným podlahám pristane lamino, vinyl aj PVC

by spravca

Nové podlahové krytiny dnes dokážu eliminovať bežné nevýhody tradičných materiálov a pritom interiér vyladiť presne do toho štýlu, aký sa vám páči a aký ladí s priestorom, ktorý staviate či rekonštruujete. Stále váhate, či miesto drevenej podlahy vsadiť na moderné PVC podlahy? Nemusíte! Vlastnosti laminátových podláh aj ich design dokážu drevo plnohodnotne nahradiť. Dôkazom je aj to, že kvalitný predajca, akým je FLOOR EXPERTS SLOVAKIA s.r.o., dáva na laminátové podlahy bez zaváhania garancie 20 až 30 rokov podľa typu zvolenej podlahy.

laminatova-podlaha-cosmoflooritan-2771

Laminátové podlahy presne pre váš lifestyle

Podlahy z laminátu sú dnes najobľúbenejšími. Okrem atraktívneho vzhľadu s obrovským množstvom dekorov, ktorých je len v ponuke FLOOR EXPERTS SLOVAKIA viac ako 300, ponúkajú vysokú kvalitu, odolnosť a pokiaľ sa nebavíme o bežnom upratovaní, tak ide v podstate o bezúdržbové podlahy. Jednoducho ich skombinujete s podlahovým kúrením a tí šikovnejší nebudú potrebovať k inštalácii laminátovej podlahy ani remeselníkov. Tá je totiž skutočne veľmi jednoduchá.

Na čo si dať pri výbere laminátovej podlahy pozor? Predovšetkým zvážte, ako veľmi bude podlaha zaťažovaná. Inú záťaž znesie vaša obývačka, inú frekventovaný obchodný priestor, kde denne prejdú stovky ľudí. Moderné laminátové podlahy sa preto podľa predpokladanej záťaže delia do tried: 31, 32, 33.

FLOOR EXPERTS SLOVAKIA má v sortimente množstvo zaujímavých značiek laminátových podláh. Žiadanými sú lamináty Cosmoflooritan, Kronoswiss, Krono Original, Laurentian, Ready Fix i Villeroy&Boch. Life style série laminátových podláh sú vhodné do bytov aj do vysokofrekventovaných komerčných priestorov. Hitom sú obľúbené napodobeniny drevín v rôznych odtieňoch a farbách, napodobňujúce tradičné široké dosky aj parkety. Žiadaným je inovatívny clik systém, ktorý výrazne zľahčuje inštaláciu novej vinylovej podlahy.

Vinylové podlahy sú stále populárnejšie

Stále väčšiu popularitu si získavajú vinylové podlahy. Obvykle ide o špeciálnu vinylovú vrstvu nanesenú na dosky či iné povrchy. Vynikajú vysokou odolnosťou a hlavne schopnosťou byť skutočne k nerozoznaniu od štruktúry dreva, kameňa aj keramickej dlažby. Pritom zaujímavé sú i svojou cenovou dostupnosťou.

Zaujímavosťou v ponuke FLOOR EXPERTS SLOVAKIAvinylové podlahy Hydrocork. Kombinujú dokonalosť vinylovej vrchnej vrstvy s teplým a mäkkým jadrom z korku. Táto podlaha vám dokáže dekor dreva priniesť trebárs aj do vlhkosťou namáhaných priestorov, ako sú kúpeľne. Trvácne vinylové podlahy oceníte, ak máte doma deti, domáce zvieratá a aj v prípade, že sa nechcete o svoju podlahu permanentne strachovať. Vinyl vydrží. Či už chcete do svojho interiéru vniesť krásu dreveného, keramického, alebo kamenného dekoru, vinyl je praktickým riešením, s ktorým budete spokojní.

You may also like