Poistenie pre bezproblémovú cestu

by spravca

Leto je čas dovoleniek. Mnohí z nás si na svoju dovolenku odkladajú aj dva roky, len aby si na nej mohli dopriať. Keď sa však vyskytne problém, ostanú nám na ňu iba nepekné spomienky. Vyvarujte sa im uzatvorením cestovného poistenia.

Porovnajte si ceny online

Pred cestou máme väčšinou plnú hlavu toho, čo nám ešte chýba vybaviť. Cestovné doklady, kúpiť nové kufre, plavky, zohnať niekoho, kto nám bude polievať kvety a kontrolovať domácnosť… Žiaľ, iba málokto si v tom zhone spomenie na to, že by bolo dobré sa postarať aj o cestovné poistenie. Na to, aby ste si zohnali to najvýhodnejšie, dokonca ani nemusíte nikam chodiť. Jediné, čo vám stačí, je internet a vedomosť, na ktorej webovej stránke sa viete poistiť online. Jednou z nich je napríklad stránka Netfinancie.sk. Do prehľadnej kalkulačky si najskôr nahodíte všetky potrebné údaje týkajúce sa cesty a potom si už len vyberáte z ponuky poisťovní. V prípade nejasností máte možnosť komunikovať s odborníkmi z oblasti poisťovníctva, ktorí sú vám na Netfinancie.sk bezplatne k dispozícii.

Cestovné poistenie na výlety i služobné cesty

Nielen vašu dovolenku si viete poistiť. Každý, kto cestuje na pracovný alebo študijný pobyt, by si mal poistenie zadovážiť. V prípade, že sa vám v zahraničí stane úraz, budete veľmi prekvapení, že aj za bežné ošetrenie si od vás vypýtajú veľa peňazí. Ak by ste neboli poistení, náklady na ošetrenie by ste si hradili z vlastného vrecka, a to by znepríjemnilo celý váš zahraničný pobyt. Podľa toho, pre ktorý produkt poisťovne sa rozhodnete, môže cestovné poistenie kryť aj ostatné oblasti, ako sú nepríjemnosti spojené s cestovaním, turistikou a podobne. Určite sa vám v rámci cestovného poistenia zíde napríklad poistenie zodpovednosti za škodu (oceníte ho pri cestovaní s deťmi), poistenie batožiny alebo športových aktivít.

You may also like