Podnikáte v potravinárskom priemysle? Nezabudnite na prepravky na ovocie

by spravca

Ak ste sa rozhodli, že si otvoríte malú predajňu s čerstvým ovocím a zeleninou u vás na dedine, ale biznis sa vám natoľko rozrastá, že plánujete ďalšie pobočky, nezaobídete sa ani bez potrebného vybavenia. Užitočnými pomocníkmi sú plastové prepravy, ktorých úlohou je minimalizovať škodu a uľahčiť manipuláciu s potravinami. Obrovskou výhodou je, že ich môžete využívať opakovane, čím ušetríte veľa peňazí.

Zohnať sa dajú aj uzamykateľné boxy, s ktorými zabezpečíte, aby do nich nebolo zasahované počas prepravy. Práve to ponúka spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá ponúka prepravky rôzneho charakteru. Potrebujete prepravovať potraviny, športové potreby, odevy, poštu či čokoľvek iné? Schoeller Allibert vám navrhne optimálne riešenie.

Prepravky na ovocie a zeleninu

V produktovom portfóliu nájdete prepravky na ovocie z radu Prelog. Sú zostavené tak, aby sa v nich mohlo prepravovať ako ovocie, tak aj zelenina. Prepravky na ovocie môžete používať priamo v obchodoch a používať ich v regáloch.

Schoeller Allibert poskytuje komplexné služby, ktoré sa prepraviek a obalového materiálu týkajú. V jeho ponuke sú finančne návratné riešenia, teda investícia sa určite oplatí.

Čo všetko Schoeller Allibert ponúka?

Ak pôsobíte nielen v potravinárskom priemysle, ale aj ďalších oblastiach, určite sa pozrite na kompletnú ponuku produktov spoločnosti Schoeller Allibert. Zoženiete pokojne aj stohovacie prepravky, pevné paletové kontajnery či plastové palety a euro palety. Pri každom produkte máte uvedené rozmery, rovnako tak aj účel použitia a vlastnosti. Spoločnosť vyrába aj neštandardné euro prepravky a zvláda výrobu prepravných vozíkov. Spokojní budete aj s konaním firmy, lebo sa vždy snaží vyhovieť požiadavkám svojho partnera. Staňte sa teda ďalším spokojným partnerom, ktorý bude využívať služieb a produktov špecialistu Schoeller Allibert.

You may also like