Penzión Slnečný dvor v Zázrivej

by spravca

Do Zázrivej, konkrétne do penziónu Slnečný dvor, chodíme pravidelne už zopár rokov. A určite aj naďalej budeme. Prečo to tu máme tak radi? Prezradíme Vám, prečo by ste aspoň raz mali do Zázrivej pricestovať tiež.

Prečo chodievame do Zázrivej

Naša rodina Zázrivú miluje najmä vďaka nádhernej prírode. Sme aktívni lyžiari a turisti a preto tu máme čo robiť nielen v zime, ale i počas celého roka. A samotná obec Zázrivá patrí podľa názoru všetkých turistov, ktorí ju aspoň raz navštívili, k jedným z najkrajších obcí na Slovensku. V zime sú naše aktivity v Zázrivej jasné. Využívame blízke i vzdialenejšie lyžiarske strediská a do penziónu chodievame doslova sa len naobedovať a prespať. Len 12 kilometrov od penziónu sú totiž lyžiarske strediská, kde si na svoje prídu skúsení i začínajúci lyžiari. Starosti si netreba robiť ani s prepravou do lyžiarskych stredísk. Penzión Slnečný dvor má na tento účel vlastný minibus.

Zázrivú navštevujeme i v lete. V okolí je množstvo náročných i menej náročných turistických chodníkov vo Vrátnej doline a v prírodnej rezervácii Rozsutec. Vynechať netreba ani 30 km vzdialený nádherný Oravský hrad a Múzeum Oravskej dediny.

            A prečo práve Penzión Slnečný dvor?

Penzión Slnečný dvor si volíme z veľmi jednoduchého dôvodu. Je pekný, útulný a príjemný – vždy sme sa tu cítili dobre! Služby sú tu na vysokej úrovni, personál veľmi milý a pohostinný. Ubytovať sa môžete v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie i sprchový kút. Všetko je vždy tip-top! Upratané, čisté a voňavé. Veľmi milo nás prekvapila i ponuka personálu, pokiaľ ide o stravu. Mohli sme si vybrať, čo nám navaria! A to sa v každom penzióne veru nestáva…

Očarujúci je však celý areál Penziónu Slnečný dvor. Aj keď sa nachádza neďaleko hlavnej cesty, areál je ohradený a preteká popri ňom potôčik. Deti sú tu v bezpečí a užijú si nielen dostatok pohybu na dvore, ale i detské ihrisko a trampolínu. Dospelí si zas môžu oddýchnuť v saune a vírivke. Na nádvorí si zas môžu posedieť pri šálke dobrej kávy alebo si čosi ugrilovať v altánku. Takto teda trávime dovolenky v Zázrivej. Príďte tiež!

You may also like