Nožnicový stan – poznáte jeho výhody?

Nožnicový stan – poznáte jeho výhody?

by spravca

Nožnicový stan – poznáte jeho výhody?Ak ste o nožnicových stanoch ešte nepočuli, mali by ste zbystriť pozornosť – sú totiž skvelým riešením tak pre podnikateľov, ako aj pre súkromné osoby. Kde ich však môžete využiť a aké výhody prinášajú?

Prívlastok „nožnicové“ dostali tieto stany kvôli konštrukcii, na ktorej sú založené. Tú totiž tvoria oceľové alebo hliníkové trubky, ktoré sú zložené do akéhosi nožnicového tvaru, aby sa dala konštrukcia stanu jednoducho rozkladať a skladať. Nožnicové stany sú vyššie, takže sa do nich bez problémov zmestí dospelý človek bez toho, aby si musel skláňať hlavu. Na nožnicovej konštrukcii je natiahnutá plachta, buď len na streche alebo aj po bokoch. Táto plachta je nepremokavá a odolá aj tým najsilnejším poveternostným vplyvom.

Nožnicový stan môžete využiť napríklad ako záhradný stan, záhradný altánok, či dokonca aj ako záhradný pavilón. Široké spektrum využitia podporuje aj skutočnosť, že nožnicové stany sa vyrábajú v rôznych rozmeroch, od malých stanov s rozmermi stien 2×2 metre, až po väčšie stany so 6×3 metrovými stenami. V stanoch môžete organizovať rôzne rodinné akcie a záhradné posedenia. Naviac, aby váš záhradný stan dobre zapadol do prostredia pri dome, môžete si vybrať z niekoľkých farieb plachtoviny.

Jednoduché skladanie je základ

Ak plánujete nožnicový stan využívať na podnikanie, napríklad ako

či predajný stánok, určite zaváži jednoduchosť montáže a demontáže stanu, prípadne jednoduchosť jeho prepravy a skladovania. Práve v týchto oblastiach nožnicové stany vynikajú, ich rozloženie zvládnu aj slabšie osoby a ľudia, ktorí sa nie sú práve najlepší v manuálnej práci. A to už za niekoľko minút! Keď už raz svoj predajný stánok rozložíte, kvalitná konštrukcia sa postará o to, aby držal na svojom mieste bez pohnutia a kývania sa aj pri zlom počasí.

Čo viac si priať? Nožnicové stany skutočne stoja za pozornosť. Viac o nich sa dozviete na webe predajcu Expodom.sk.

You may also like