Najkrajšie miesta na svadobnú cestu

by spravca

Svadobná cesta! Jedinečná príležitosť užiť si jeden druhého  osamote a na krásnom mieste plnom pohody. Keď už sú za vami všetky hektické prípravy svadby, môžete si konečne spoločne odpočinúť. Možno aj na tých najromantickejších miestach sveta. A aké miesta sú na svadobnú cestu ako stvorené ?

Prenocuj.sk

Kenská divočina

Pokiaľ máte radi dobrodružstvo a divočinu, môžete svadobnú cestu spojiť aj s objavovaním divokej prírody uprostred kenských pláni. Objavíte tak krásy africkej prírody a všetku divokú zver si pozriete pekne z blízka. A mimochodom, odvážni môžu zvoliť atmosféru divokej prírody a ako vhodné miesto na žiadosť o ruku. Ako to urobil princ William, ktorý dal zásnubný prsteň svojej vyvolenej Kate práve uprostred výletu po krásach Afriky.

 

Okúzľujúca California

Kde inde sa ocitnete zrazu tak blízko krásnej drsnej prírode a hollywoodskym hviezdam? Možno budete mať šťastie a vašu svadobnú cestu spestrí aj nejaké stretnutie so známou celebritou.  A keby to predsa len nevyšlo, môžete si romantickú chvíľku pripraviť sami, obzvlášť pokiaľ máte ešte len  v pláne vašu milovanú o ruku požiadať. Podmanivá atmosféra hollywoodskych svetiel je ideálna príležitosť, kedy dať vašej milovanej zásnubný prsteň s diamantom.

 

Energická Florida

Na tomto jedinečnom kúsku americkej pôdy nájdete z každého kúsok. Môžete sa pozrieť nielen do reálnych filmových štúdií, ale blízko to máte aj do ohnivej tropickej prírody. A pokiaľ máte radi rušný nočný život, sú pre všetkých pripravené všetky možné bary a kluby. Tu si proste prídete na svoje!

 

Relax na thajskom Ko Samui

Keď vás neláka ruch veľkomiest a chcete si skutočne poriadne oddýchnuť, thajský ostrov Ko Samui je ideálnym miestom pre vás. Objavíte tu veľa krásnych kľudných miestnych pláži a romantických zákutí. Možno preto je tiež Ko Samui obľúbeným miestom, kde si páry nielen užívajú svadobnú cestu už ozdobené svadobnými obrúčkami, ale dávajú sa aj zásnubné prstene, alebo tu trávia výnimočné výročia. Na Ko Samui na vás tiež čaká veľa športových možností, takže môžete vyskúšať aj radu vodných športov.

 

Tajuplný Nový Zéland

Nie nadarmo si tento tajuplný kraj vybrali filmári na sfilmovanie kultových snímkov, ako je napríklad aj Pán prsteňov. A naviac je na tomto ostrove so 4 miliónmi obyvateľstva skutočne kľud a pohoda. Takže môžete nerušene objavovať tajuplné krásy tohoto okúzľujúceho kraja!

 

 

You may also like