Na čo by ste nemali zabúdať, ak usporadúvate záhradnú párty?

Na čo by ste nemali zabúdať, ak usporadúvate záhradnú párty?

by spravca

Bojujte proti nepriaznivému počasiu

Tiež sa vám už viackrát stalo, že vám vašu dokonale naplánovanú oslavu zmarilo počasie? Tento problém môže byť minulosťou, všetko môžu za vás totiž vyriešiť párty stany. Teda väčšia verzia klasických záhradných altánkov, ktoré poskytnú nielen prístrešie, ale napríklad aj ochranu pred vetrom. Tie najväčšie stany pojmú bez obáv aj desiatky ľudí a umožnia napríklad aj jednoduché vykurovanie. Nech už bude v čase oslavy vyčíňať akékoľvek počasie, vy rozhodne neostanete zaskočení, ani nepríjemne prekvapení. Nie vždy je však nutné kupovať varianty, ktoré sú spojené s niekoľkometrovými dĺžkami. Podobné riešenie totiž pre menšie rodinné akcie ponúknu aj nožnicové stany. Nájdete u nich všetky spomínané pozitívne vlastnosti, ale vďaka systému konštrukcie ich stačí roztiahnuť do štyroch strán a daný stan je pripravený na použitie.  Pozrite ponuku na www.hawaj.sk .

Nápoje – predovšetkým čapované pivo

Ak máte vo vašej záhrade k dispozícii elektrinu alebo nejakým spôsobom prístup k nej, nie je samozrejme problémom zapojiť chladničku a do nej umiestniť všetky nápoje. Nie každý muž sa však uspokojí s fľašovým alebo plechovkovým pivom. Môžete im vyjsť v ústrety, ak si zaobstaráte výčapné zariadenie. Nízka cena, kompaktné rozmery, jednoduchá manipulácia a jednoduchá údržba. To je len zlomok pozitív, ktoré tento pomocník ponúka. Ak vám môžeme odporučiť, vhodná je verzia s integrovaným kompresorom, kedy chladenie skutočne stačí zapojiť do elektriny, naraziť sud a už môžete čapovať svoje obľúbené pivo.

Dostatok miesta na sedenie

Negatívom väčšiny záhrad a akcií na nich konaných, je určite málo miesta na sedenie. Ani v tomto prípade nie je potrebné nijako experimentovať, pretože pomôcť môžu pivné sety. Hoci názov môže byť ľahko zavádzajúci, nejedná sa o nič iné, než o kombináciu stola a dvoch lavíc. Všetko je skladné, ľahko prenosné, ale zároveň tiež maximálne stabilné. Poobzerať sa dokonca môžete ako po verziách pre dospelých, tak i pre deti.

You may also like