Hotel v centre Michaloviec

by spravca

Podnikám v oblasti gastronómie a v rámci biznisu ma to zavialo na obchodné rokovanie na východ Slovenska, konkrétne do Michaloviec. Môj budúci obchodný partner mi ako vhodné bývanie odporučil Hotel Jalta. Keďže som mesto vôbec nepoznal, nechal som si poradiť.

Kvalitné ubytovanie za dobrú cenu

Musím sa priznať, že spočiatku som bol trošku skeptický. Nesedel mi názov tohto hotela. Jalta… znelo mi to všelijako, no určite nie moderne. Myslel som si, že to bude starší hotel socialistického typu. Musím však povedať, že som bol príjemne prekvapený a so službami hotela som bol nakoniec úplne spokojný. Hotel bolo možné zarezervovať online a tak som to na webe i urobil. Keď som do Michaloviec dorazil, bolo ráno a recepcia hotela bola prázdna. Okamžite som bol teda vybavený a odprevadený do izby typu „Standard“. Bola to jednoposteľová izba, ktorá mi svojimi rozmermi, ale i cenou, plne vyhovovala. Zariadená bola praktickým moderným nábytkom. Jedná sa o štvorhviezdičkový hotel, a preto pre mňa nebola prekvapením vlastná kúpeľňa a WC. K dispozícii som mal tiež TV, telefón, bezpečnostný systém na kartu, minibar a WIFI v celom hoteli. Pekné, účelné, čisté, moderné… jednoducho top. Hotel má tiež vlastnú reštauráciu na prízemí, kde som si dal chutný obed za dobrú cenu. Ideálna je tiež poloha hotela. Nachádza sa doslova v centre mesta, a preto majú návštevníci blízko naozaj všade. Hotel ponúka i kamerou strážené parkovisko pre ubytovaných zdarma. Takže všetko, čo si môžete priať…

izba

Hotel Jalta dnes

V Jalte som bol ubytovaný už dávnejšie. V súčasnosti tam už dlhšiu dobu prebieha rekonštrukcia, ktorej záver je naplánovaný na september 2015. Ubytovacie služby teda nie je možné v súčasnosti využiť, ako to je uvedené i na internetovej stránke hotela. Svojho už súčasného obchodného partnera z Michaloviec som sa pýtal, čo sa v hoteli deje. Informoval ma, že prebieha naozaj zaujímavá rekonštrukcia. Na streche hotela sa vraj majiteľ rozhodol vybudovať wellness centrum! Som veľmi zvedavý, ako to tam bude vyzerať. Po ukončení rekonštrukcie a pri ďalšej mojej obchodnej ceste do Michaloviec sa v Hoteli Jalta iste ubytujem. A možno využijem aj spomínané wellness.

You may also like