Drevené protipožiarne dvere – zabezpečte si svoj dom či kanceláriu

by spravca

Každému z nás záleží v prvom rade na bezpečnosti. Nezáleží na tom, či bývate v paneláku alebo dome, dôležité je to, aby bola vaša domácnosť dostatočne zabezpečená pred prípadnou neželanou „návštevou“, a to v čase vašej prítomnosti, ale najmä neprítomnosti. Žiť v neustálom strachu, čo sa deje vo vašom dome, keď ste práve v práci alebo dovolenke s rodinou, je skutočne náročné najmä na psychiku, a práve preto by ste mali zvážiť kúpu kvalitných dverí, ktoré vás ochránia aj pred živelnou pohromou a požiarom. Pýtate sa, ako na to? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami a zvládnite výber hravo aj vy.

Drevené protipožiarne dvere – zabezpečte si svoj dom či kanceláriuVlastnosti protipožiarnych dverí

Drevené protipožiarne dvere si zachovávajú vzhľad modelových typov dverí, pričom za zmienku stojí fakt, že spĺňajú všetky parametre požiarneho uzáveru, bránia a zamedzujú šíreniu požiaru po dobu 30 až 45 minút. Na výber máte samozrejme z množstva typov, trebárs jednokrídlové dvere v prevedení plné, ale tiež dymotesné. Na základe vašich preferencií môžete zvoliť vchodové dvere v dyhe, lamináte, prípadne s obložkovou alebo oceľovou zárubňou. Najmä do domov sa hodí požiarne sklo, ktoré sa dá osadiť do dverí, vďaka čomu budú akousi dominantou vášho interiéru, ale tiež exteriéru.

Ideálne do bytov, domov i komerčných priestorov

Výroba drevených okien i kvalitných exteriérových dverí podlieha náročným procesom, čo sa odvíja na vysokej kvalite a odolnosti voči mechanickému poškodeniu či oderom. Protipožiarne i bezpečnostné dvere môžete umiestniť do bytu, domu, ale tiež komerčných priestorov, kde by mala byť úroveň bezpečnosti na najvyššej úrovni. Ak si s výberom neviete dať predsa len rady, neváhajte a kontaktujte skúsených odborníkov, ktorí vám v tomto smere poradia vybrať tie ideálne vchodové alebo interiérové dvere pre vás a vaše potreby.

 

You may also like