Akčné letáky online – novinka, o ktorej musíte vedieť!

by spravca

Hnevajú vás nezmyselné papierové letáky, ktoré vám chodia do schránky a vy ich vždy zahodíte do koša? Príde vám to neekologické? Nie ste sami, koho to hnevá a dnes je tu konečne lepšie riešenie – akčné letáky online!

Veľké obchodné reťazce si medzi sebou konkurujú a hľadajú neustále nové spôsoby, ako predbehnúť jeden druhého. Taká je situácia na trhu, ktorá tu je a navždy aj bude. Prilákať zákazníka, aby prišiel nakúpiť práve k vám a nevybral si iný supermarket, je mimoriadne náročné, veľké obchodné reťazce sú tak ochotné investovať veľké peniaze do rôznych foriem propagácie, ktoré majú prilákať čo najviac ľudí. Jednou takouto formou propagácie sú práve akčné letáky. Majú však jeden výrazný problém – sú vysoko neekologické. Veď to poznáte. Keď vám príde do schránky nový akčný leták, sú dve možnosti. Buď je od supermarketu, ktorý nemáte radi, takže tento leták zahodíte hneď do koša alebo je od supermarketu, ktorý už radi máte, tak si ho prelistujete, možno sa rozhodnete do daného obchodu ísť a zľavu využiť, ale leták aj tak hneď hodíte do koša. A to si vravíme, akí sme ekologickí. Nebolo by výhodnejšie mať prístup k týmto letákom online a neplytvať tak zdrojmi?

Nielen akčné letáky

Našťastie je tu Tipli.sk, ktoré prináša práve spomínané akčné letáky online. Nájdete tu prakticky všetky akčné letáky, ktoré vychádzajú aktuálne na Slovensku, Tesco letákBilla letáka všetky ostatné letáky známych supermarketov. Aké jednoduché, že? Tipli.sk však nie je len o letákoch a svojim návštevníkom prináša aj iné nákupné výhody. Napríklad cashback, ktorý sa stáva čoraz populárnejšou službou aj na Slovensku. Ten spočíva v tom, že pri nákupe vo vybraných e-shopoch získate peniaze z nákupu späť. Získať tu môžete aj zľavové kupóny pre ešte lacnejšie nakupovanie, informácie o aktuálnych zľavách a výpredajoch, ale aj nákupnú inšpiráciu v magazíne. A to všetko úplne zadarmo! Tak nečakaj a zaregistruj sa v nákupnom klube Tipli a nakupuj výhodne!

You may also like