Spoznajte aj vy Slovenský raj

by spravca

Navštíviť Slovenský raj je pre väčšinu ľudí nezabudnuteľný zážitok.  Divoká slovenská príroda, hlboké rokliny, horské potoky a čerstvý vzduch dokáže v ľuďoch prebudiť neopísateľné pocity. Tento národný park je samozrejme prístupný pre všetkých návštevníkov, ktorí túžia vidieť nádherné vodopády a obdivovať krásu slovenskej prírody. Môžete si tu všimnúť i množstvo rastlín či živočíchov, ktoré len tak inde neuvidíte. Medzi prvých ochrancov tohto raja zaraďujeme lesníkov, ktorí sa toto miesto snažili objaviť do najmenších detailov. Neskôr však Slovenský raj zaujal mnohých slovenských i zahraničných turistov, ktorí si národný park nemohli vynachváliť. Dnes už patrí medzi obľúbené dovolenkové destinácie, no niet sa čomu čudovať. Na tomto mieste budete mať neustále čo objavovať.

Komfortné ubytovanie, rodinná atmosféra

No okrem samotnej lokality, ktorú ste sa rozhodli navštíviť, je veľmi dôležité aj miesto, kde budete ubytovaní. Uznajte, že bývať niekde, kde sa nebudete cítiť príjemne a ani pohodlne, môže znepríjemniť dovolenku nielen vám, ale aj vašim blízkym. Vyberte si teda ubytovanie, ktoré vám ostane navždy v spomienkach. Chata Meredith sa nachádza v okrese Spišská Nová Ves, čo je len kúsok od Slovenského raja. Je ideálnym miestom na rekreáciu, odkiaľ môžete absolvovať množstvo výletov po okolí. Okrem jedinečnej slovenskej prírody môžete navštíviť i historické pamiatky či atrakcie, ktorými je Spiš známy. Spišský hrad či Dobšinská ľadová jaskyňa sú skvelým typom na výlet a na objavovanie niečoho nového, čo ocenia najmä tí najmenší.

Chata je veľmi útulná, nadštandardne vybavená a budete sa v nej skutočne cítiť ako doma. Výhodou je, že sa prenajíma celý objekt, takže sa pokojne môžete celá rodina či partia vybrať na nezabudnuteľnú dovolenku. Súkromie je v tomto prípade samozrejmosťou, čo určite oceníte. Pokiaľ sa teda stále neviete rozhodnúť, ktoré ubytovanie si vybrať, verte, že chata Meredith splní aj vaše najnáročnejšie požiadavky.

 

© manek79 / Dollar Photo Club

You may also like