Penzión Crystal Ski Nová Lesná

by spravca

Kúpaliská aj lyžovačka. To všetko máte k dispozícii, ak sa v zime vyberiete do Novej Lesnej. Do sýtosti sa vykúpete v Aquacity Poprad a svoje lyžiarske umenie predvediete na zjazdovkách v Tatranskej Lomnici alebo v Starom Smokovci. Kde sa v Novej Lesnej ubytovať?

Lacné ubytovanie v Novej Lesnej

Za primeranú cenu sa ubytujete v penzióne Crystal Ski. Je turistami veľmi obľúbený a vyhľadávaný nielen vďaka spomínanej dobrej cene, ale i vďaka sympatickým prevádzkovateľom a ich osobnému prístupu ku každému návštevníkovi. Potrebujete s niečím poradiť, čosi ukázať, či nejako pomôcť? Pokojne sa na nich obráťte a so všetkým Vám radi pomôžu. To sa dnes určite cení.
Výhodou je tiež umiestnenie penziónu. Nachádza sa neďaleko Popradu, doslova pod horami, teda pod Vysokými Tatrami. Preto tu turisti majú čo robiť počas celého roka. Zimné lyžovačky, letné kúpanie v termálnom kúpalisku Vrbov, či v Aquacity Poprad, jesenné a jarné prechádzky v prírode a zdolávanie turistických chodníkov… Vráťme sa však k penziónu. Pokiaľ ide o zariadenie izieb, to je viac ako dostačujúce. Drevený interiér penziónu pôsobí veľmi útulne a pozitívne. K dispozícii sú dvojposteľové, trojposteľové i štvorposteľové izby, pričom samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňa. Nielen spoločné priestory penziónu, ale aj samotné izby sú zariadené dreveným nábytkom. Jednoducho, účelne, ale zároveň i veľmi pekne, moderne a útulne. Iste sa tu budete cítiť dobre.

To najkrajšie v penzióne Crystal Ski

Pozornosť si iste zaslúži i kuchyňa penziónu. Jedlo je tu skutočne vynikajúce a podávané v útulne zariadenej „slovenskej“ reštaurácii. Po dobrej túre alebo lyžovačke chutí ešte viac! O okolí penziónu hádam ani netreba hovoriť. Je učupený doslova pod Tatrami a okrem krásnych výhľadov ponúka vo svojej blízkosti aj množstvo náročných a menej náročných turistických trás.

A čo hodnotenie na záver? Kvalita ubytovania v Penzióne Crystal Ski je na vysokej úrovni a za primerané ceny. Pekne zariadené izby i spoločné priestory sú vždy čisté a upratané. Turisti sa tu, aj vďaka príjemnému personálu, cítia naozaj dobre. A za zmienku stojí i vynikajúce jedlo. Odporúčame teda pre nenáročných, ale i pre stredne náročných turistov.

 

 

You may also like