Párty stany – viete, prečo sú tak dobrou voľbou?

by spravca

Či už hľadáte prístrešok, pod ktorý sa s chalanmi ukryjete na rybách keď začne pršať alebo prístrešok na váš biznis, párty stany sú skvelou voľbou. Ak ste o nich ešte nepočuli, čítajte ďalej!

Aká vec je najkrajšia na lete? Niekto by povedal, že nové zážitky, výlety s kamarátmi, dovolenky. Tínedžeri zas berú leto a najmä letné prázdniny ako obdobie oddychu od školy a možnosť zarobiť si. Nech už pozitíva leta vnímame akokoľvek, azda najviac sa všetci tešíme na skutočnosť, že je teplo a svieti slnko, čo nám umožňuje tráviť veľa času vonku na vzduchu. Pobyt v lete na slnku však nie je vždy tak ideálny, ako si ho mnohí predstavujeme a po čase začneme mať všetkého toho slnka a tepla plné zuby. Nech už pobyt vonku máte radi akokoľvek, každý z nás sa potrebuje občas ukryť do nejakého prístrešku. A to môže byť niekedy v lete problém, nájsť jednoducho zložiteľný prístrešok, ktorý bude zároveň dostatočne veľký, aby zastrešil všetko potrebné, nie je vždy práve najjednoduchšia činnosť. Môžete si so sebou brať obyčajné stany, ktoré sú ale často malé, náročné na skladanie a keď na ne svieti slnko, po chvíli sa premenia na saunu, v ktorej vydržať chce skutočne odolnosť. Výhodným riešením tak môžu byť párty stany. Čo prinášajú?

Prečo párty stany?

Keď sa povie párty stan, možno úplne neviete, čo si máte predstaviť… Je to stan stavaný čisto na párty? Áno aj nie. Párty stany majú veľké využitie, môžete si ich brávať ako prístrešok pri chytaní rýb, využitie nájdu pri rôznych záhradných párty, ale aj v skutočnom biznise, ako veľmi využiteľné stánky. Párty stany viete zohnať vo mnohých vyhotoveniach s rôznymi veľkosťami. Vám už len zostáva vybrať si ten správny na vaše využitie. A samozrejme, zvoliť si spoľahlivý a overený párty stan od značky, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Napríklad Brimo!

Kvalita sa nezaprie

Pozrime sa na to, aké riešenia a výhody prinášajú certifikované párty stany Brimo. Ako prvá vás poteší pestrá ponuka párty stanov s rôznymi veľkosťami a v rôznych farebných vyhotoveniach. Samotné párty stany majú výhod viacero. Ich základom je odolná a robustná kovová konštrukcia, ktorou len tak hocijaký vietor nezamáva. Tá je natretá práškovou farbou, ktorá jej dodáva odolnosť voči poškodeniu, korózii a UV žiareniu zo Slnka. Rovnako odolná je aj polyesterová plachta, ktorá je, samozrejme, kompletne vodotesná, odolná voči poškodeniu a taktiež odolná voči UV žiareniu. Zabúdať netreba ani na systém automatického zaistenia stanu, ktorý robí jeho rozloženie a zloženie hračkou. Nemusíte si tak vyhradzovať niekoľko minút vášho času nato, aby ste postavili svoj párty stan a jeho zloženie a rozloženie zvládne fakt každý. Získate tak originálne, bezpečné a odolné zahradné altánky, ktorý vám bude dlho a spoľahlivo slúžiť. Tak nečakajte a vyberte si svoj párty stan aj vy!

You may also like